Knygos

Turite klausimų? Rasime atsakymų!

2019-11-18 — Goda Leo0

main

Knygos

Turite klausimų? Rasime atsakymų!

2019-11-18 — Goda Leo0

Jau ne kartą minėjau, kad pačios ilgiausiai „grojančios”, tinkančios ir priešmokyklinukams, ir vidurinėje besimokantiems vaikams knygos yra įvairiausi žinynai. Vienur informacija tiesiog pateikta, kažkas išsamiai aprašoma viena pasirinkta tema, kiti atsigręžia į savo skaitytoją ir prisimena, kas jam būtų įdomiausia. Tokia būtų ir „Debesų ganyklos” viena naujausių knygų „Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių“.

Atvirai, tokią knygą, atsakančią į visokius klausimus, turime ne vieną, bet tai pirmoji mano vartyta, su tiek daug būtent VAIKAMS aktualių atsakymų. Daugelis tokių knygų mėgsta bendruosius klausimus „kas yra žinduolis”, „koks seniausias medis” ir pan. Ši knyga turi daug įdomesnių atsakymų! Ar svarstėte, kur baigiasi „Minecraft” pasaulis? Kas išvis yra dievas? Kiek debesų reikėtų išgręžti, kad pripildytum vonią? Įdomu? Man irgi!

 

Na, o geriausia šios knygos dalis tai, kad ji ne tik išleista, bet ir knygos tekstai parengti lietuvių autorių, peržiūrėti ir įvertinti specialistų. Taip pat atsižvelgta į lietuvių pomėgius, skaitymo įpročius ir net pačią Lietuvos istoriją. Todėl būtent čia rasite kitų įdomių atsakymų apie mūsų šalį – „Kodėl po nepriklausomybės atgavimo atsirado tiek daug pastatų-vaiduoklių?” „Ar Ilgės ir Vėlinės – ta pati šventė?” ir daugiau.

 

Atsakymai trumpi, konkretūs ir, kaip sufleruoja pavadinimas, jų čia net 400 įvairiausiomis temomis nuo žmogaus, gyvūnijos, Lietuvos istorijos, religijos iki visatos ir dar daugiau.

Tokią knygą vaikas atsivers ne vieną ir ne du kartus, ji pasitarnaus jo mokyklinėms užduotims ir ji tobulai tinka ilgai kelionei automobiliu, kuomet įvairiais klausimais savo nuomonę galės išsakyti visa šeima.

Knygą „Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių” įsigysiti galite knygynuose arba internetu: http://debesuganyklos.lt/knygynelis/kas-kaip-kodel-400-pasaulio-paslapciu/.

Kaina – 11, 99 Eur

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.