Kontaktai

MB “Šeimos gidas” tai įmonė kurianti ir vystanti įvairius IT projektus. Mes padėsime sėkmingai įgyvendinti visus jūsų internetinius sumanymus.

Nesvarbu kokio puslapio Jums reikia – mes galime perdaryti seną internetinę svetainę, sukurti visiškai naują dizainą ar suprogramuoti elektroninę parduotuvę. Internetinį puslapį galime patalpinti savo serveryje bei prižiūrėti už įperkamas kainas.

Internetinės svetainės kaina priklauso nuo Jūsų poreikių ir dizaino. Standartinę svetainę su turinio valdymo sistema galime sukurti nuo 999 Eur.

Iš mūsų galite įsigyti projektui reikiamos org. technikos – pasiūlysime pilną sprendimą iš vienų rankų. Prekiaujame serveriais, diskų masyvais, kompiuteriais, spausdintuvais, profesionaliais skeneriais ir kita org. technika.

Seimosgidas.lt – prieš trejus metus mūsų sukurtas ir vystomas projektas skirtas šeimos pramogoms su vaikais. Čia rasite lankytinas vietas Lietuvoje ir užsienyje, renginių, koncertų ir spektaklių visai šeimai sąrašą, knygų ir žaidimų vaikams apžvalgas.

Bendraukime 🙂
info@seimosgidas.lt

Rekvizitai:
MB „Šeimos gidas“
Vokiečių g. 3-10A LT- 01130 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas 304173091