Knygos

Paskutinis šių metų „Bitutės“ numeris jau kvepia šv. Kalėdomis!

2019-12-08 — Goda Leo0

main

Knygos

Paskutinis šių metų „Bitutės“ numeris jau kvepia šv. Kalėdomis!

2019-12-08 — Goda Leo0

Pristatom paskutinįjį šių metų žurnalo „Bitutė“ numerį, kuris su skaitytojais sveikinasi atsinaujinęs savo turiniu. Lapkričio – gruodžio mėnesio žurnalas, skirtas 6-11 metų vaikams, jų tėveliams ir mokytojams kviečia drauge sulaukti šv. Kalėdų, ir žurnalo viduje dovanoja 2019 m. advento kalendorių.

Žurnale „Bitutė laukia šv. Kalėdų“ skaitytojai net tik ras 2019 m. advento kalendorių, bet ir žurnalo puslapiuose paslėptas Gerų darbų idėjas ir smagius Linkėjimus, kad kiekviena Šv. Kalėdų laukimo diena dovanotų gerumą ir džiaugsmą. Taip pat žurnale paruošta daugybė įdomių temų ir užduočių.

 

Kalėdų traukiniu drauge su „Bitutės“ svečiais vaikai keliaus per Europą ir sužinos, kaip švenčių laukia ir jas švenčia Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos ir Lietuvos vaikai. Gamtininkas Selemonas Paltanavičius papasakos apie pokyčius gamtoje žiemą bei kada geriausia įsirengti lesyklėlę. Aviacijos inžinieriai pasidalins savo profesijos paslaptimis, o saugantieji gamtą – apie mėtomų nuorūkų žalą mūsų aplinkai.

Drauge su „Bitute“ parašysite Laišką Kalėdų seneliui bei rasite puikų scenarijų mokyklos vaidinimui apie Šv. Mikalojų – Gerąjį Labdarį.

Tradiciškai žurnaliuke – rekomenduojamų perskaityti ar dovanoti knygų vaikams apžvalga, Pelytės eilėraštukas, linksmas komiksas ir įvairios užduotėlės.

Skaityk, žaisk, atrask atsinaujinusią „Bitutę“ ir kitąmet! Prasminga ir rimta dovana šv. Kalėdų proga – prenumeratos kaina tik 14,01 eur.

Daugiau apie naują numerį sužinokite www.bitute.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.