Knygos

Vaikiška knyga – lyg nuotraukų albumas

2016-02-01 — Goda Leo2

main

Knygos

Vaikiška knyga – lyg nuotraukų albumas

2016-02-01 — Goda Leo2

Gera auginti mergaites, nes neįsivaizduoju, kad su tokiu susidomėjimu galėčiau nagrinėti knygas apie traktorius (nieko anti-feministiško, tiesiog transportas nėra toks gražus, bet jau mano nuomone), kaip mėgavausi skaitydama naująją „Tikros knygos“ išleistą Edita Lei knygą „Miglų slėnio Fėjų pasakos“.

Miglų slėnio Fėjų pasakos

 

Tai knyga – puikiausia dovana. Didelė (daug didesnė už įprastas knygas), puikiai kokybiškai išleista, o stipriausia jos pusė – iliustracijos. Neįtikėtina, bet absoliučiai kiekviena iliustracija yra nufotografuota. Ir visi personažai ne „įsodinti“ kompiuterinės grafikos dizainerio, bet sudalyvavę fotosesijoje. Knygos istorijos rašytoja Edita Lei yra ir lėlių kūrėja, todėl kiekviena fėja yra sukurta jos rankomis.

Knygos siužetas – pakankamai paprastas. Šiuo atveju visai patogu, nes vienos pasakos mūsų namuose klausosi ir septynmetė, ir keturmetė (ir net metinukė, jeigu jos dalyvavimą galima vadinti klausymusi), todėl gilesnius vingius joms visoms suprasti sunku. Mergaitė iš miesto atsikrausto į paslaptingą namą. Tėvai ir brolis ilgisi mašinų ūžesio, bet Lėja (sparčiai populiarėjantis mergaitiškas vardas LT) atranda naują pasaulį. Fėjų pasaulį! Na o ten, žinoma, laukia netikėtumai, nuotykiai, iššūkiai…

Miglų slėnio Fėjų pasakos 1

Labiausiai vis tiek žavi iliustracijos – iki mažiausių smulkmenų tarp samanynų atkurti fėjų namai. Jeigu vaizduojama arbatėle – atsiras miniatiūriniai puodeliai, stiklainiukai, pintinėlės. Čia yra net fėjų leliukai!

Dabar šis tikras fėjų pasaulis su Lėjos namu keliauja po Lietuvos knygynus – iki vasario 19 Mega” Vagos” knygyne, o nuo vasario 19 d. juos bus galima pamatyti ir Klaipėdoje, PCBIG”.

VERTINIMAS: 4 out of 5 stars (4 / 5)

 

Komentarų 2

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.