KnygosŽaidimai

Robotika pradinukams: susirink pats savo robotą

2016-01-17 — Goda Leo0

main

KnygosŽaidimai

Robotika pradinukams: susirink pats savo robotą

2016-01-17 — Goda Leo0

Knygų naujienlaiškiai vieni iš keturių naujienlaiškių, kuriuos aš SKAITAU. Nenusipirksiu visų išleidžiamų knygų, bet žinoti, kas naujo – labai smagu. Todėl pamačiusi naują knygą vaikams “Surink robotą” iškart pradėjau mąstyti kurio vaiko gimtadienis artimiausias. O jų daug… Minčių sąrašė pažymėjau “check”, kam dovanosiu šią knygą, tad įsivaisduokite mano nustebimą, kai po poros dienų, pavėluotų Kalėdų proga ją gavo Smiltė.

Knyga didelio formato, kurios pradžioje – puslapiai apie robotus. Smagu, kad informacija pateikta informaciniais blokais, skirtingais šriftais su tikrai stilingais paveiksliukais.

 

knyga apie robotus

Surink robotą 7

Aišku, pati įdomiausia knygos dalis – dėžutė su daugybe detalių, kurias sujungus galima sukurti tris skirtingus robotus. Įdėjus prisukamą motoriuką vienas robotas vaikščios, kitas mojuos ranka, o trečias… Dar nesurinkom, tai nežinau ką darys.

Surink robotą 1

Surink robotą 3

Instrukcija lengvai įveikiama ir pirmokei, ir net keturmetei. Ką su kuo sujungti galima pamatyti ir paveiksliuose ar perskaityti šalia instrukcijoje. Detalės tvirtos, lengvai išsiima iš kartono. Tiesa, vaikščiojančio roboto kojos “nesilaikė”, nes per daug išspaustos formos ir tiesiog per laisvai jos susijungė. Nėra nieko, ko neišspręstų klijai 🙂 Vieno roboto surinkimas užtruko gal 10-15 minučių ir… JIS VAIKŠTO!

Surink robotą 6

Surink robotą 5

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.