Žaidimai

Geriausia dovana – kūrybiniai rinkiniai

2016-02-01 — Goda Leo0

main

Žaidimai

Geriausia dovana – kūrybiniai rinkiniai

2016-02-01 — Goda Leo0

Jau kelerius metus, kai ateina merginų gimtadieniai ir manęs klausia ko jos norėtų – iškart prisimenu apie namie esančių žaidimų gausybę ir net plaukai pasišiaušia pagalvojus apie dar vieną. Todėl pagrindinis mano noras, kad nedaugėtų daiktų. Ir radome tam sprendimą – visad laukiame pramogų (bilietai į teatrą, kiną, laipynių parką, baseiną…) arba kūrybinių rinkinių. Šie irgi greitai susinaudoja – pagamini, sukuri, nuspalvini, pasidžiaugi ir nepastebimai viskas iškeliauja 🙂 Juk svarbiausia – procesas!

Didžiausias pasirinkimas ir kokybiškiausi – DJECO ženklo rinkiniai. Ne, už reklamą, man niekas nemoka 🙂

 

djeco kūrybiniai rinkiniai 1

Pirma, man labai patinka patogus įpakavimas – dėžutės užsispaudžia gumele, yra tvirtos, net ir po rinkinio sunaudojimo, yra pritaikomos. Turim aibę žaidimų, kurie jau po pirmo atsidarymo daugiau nebeužsidaro, viskas byra, detalės ir priemonės pasimeta.

Antra, rinkiniuose yra absoliučiai VISKAS, ko reikia jam pagaminti. Jeigu reikės bent lašo klijų, bus ir klijų. Jeigu teptuko, gremžtuko –  visi jie bus.

djeco kūrybiniai rinkiniai 3

Trečia, instrukcijos suprantamos ir aiškios vaikams. Parodyta tiksliai, kaip ką daryti ir berti. Tiesa, net nebūtina laikytis nurodytų spalvų – galite improvizuoti!

djeco kūrybiniai rinkiniai 2

Ketvirta – darbeliai gaunasi tikrai tokie, kaip parodyta. Nes turbūt ne kartą patyrėte, kad, pavyzdžiui, jei kokiame plastilino rinkinyje reikia pagaminti katiną, tai jis būna panašus į driežą… Geriausiu atveju.

djeco kūrybiniai rinkiniai 5

Todėl žiemos vakarai, ligos ir pavargę tėvai joms nė motais – gali užsiimti savo kūryba.

djeco kūrybiniai rinkiniai 4

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.