RenginiaiVilniusVirtualūs

Nemokamas festivalis „RYŠ(K)IAI“ kviečia į susitikimus su vaikiškų knygų autoriais

2022-04-04 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilniusVirtualūs

Nemokamas festivalis „RYŠ(K)IAI“ kviečia į susitikimus su vaikiškų knygų autoriais

2022-04-04 — Goda Leo0

Leidykla „Terra Publika“ ir „Debesų ganyklos“ 2022 metus pasitika su knygų ir žaidimų festivaliu „RYŠ(K)IAI“! Įvairūs renginiai, kuriuos bus galima stebėti virtualiai, dirbtuvės, knygų pristatymai vėl sujungs ryšius tarp autorių ir skaitytojų, stalo žaidimų gerbėjų. Bendrauk su autoriais ir vertėjais, atrask knygas ir stalo žaidimus. Kiekvieną festivalio dieną jūsų laukia virtualūs susitikimai su autoriais, knygų ir žaidimų pristatymai, viktorinos, konkursai, žaidimų turnyrai ir specialios dovanos.

Leidybos namai „Terra Publica“ – tarpininkas, kuris sukuria ryšį tarp autoriaus ir skaitytojo.

 

Balandžio 5–13 d. sujunkime ryšius renginiuose, kurie vyks gyvai arba virtualiai transliuojami Facebook paskyrose „Terra Publica“ ir „Debesų ganyklos“.

Balandžio 4–18 d. festivalio proga skelbiame net dviejų savaičių specialią festivalio -30% nuolaidą VISOMS knygoms ir stalo žaidimams interneto svetainėje terrapublica.lt.

Nekantraujame pasidalinti renginiais ir naujienomis. Informacija jau tuoj pasirodys!

Visi festivalio renginiai, viktorinos NEMOKAMI!

Balandžio 5 d. 16 val. FESTIVALIO ATIDARYMAS. RYŠ(K)IAI. Vaiko ugdymas pagal STEAM metodiką. Renginys skirtas pedagogams, darželių auklėtojams, edukologams. Dalyvauja: knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ autorės, edukologės, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ įkūrėjos Jovita Starkutė ir Indrė Neimantė.  Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Konferencijų salė. REGISTRACIJA čia. Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 5 d. 18 val. RYŠ(K)IAI. Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? Renginys skirtas tėvams su vaikais. Dalyvauja: knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ autorės, edukologės, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ įkūrėjos Jovita Starkutė ir Indrė Neimantė.  Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių salė. REGISTRACIJA čia. Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 13 d. 18 val. RYŠ(K)IAI su Selemonu Paltanavičiumi ir Vytautu Kandrotu | „Fotomedžioklė“. Dalyvauja: gamtininkas ir žaidimo bendraautoris Selemonas Paltanavičius, keliautojas, fotografas ir žaidimo bendraautoris Vytautas Kandrotas. Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių salė. REGISTRACIJA čia. Daugiau apie renginį čia.

 

VIRTUALŪS RENGINIAI
Tiesioginės transliacijos

Balandžio 6 d. 18 val. RYŠ(K)IAI su stalo žaidimų naujienomis. Dalyvauja: leidybos namų rinkodaros vadovė Rusnė Jankūnaitė (tiesioginė transliacija Facebook „Terra Publica“). Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 7 d. 19 val. RYŠ(K)IAI su Monika Žiūkaite ir Rugile Kazlauskiene | Tapukas ir emocijų kuprinė. Dalyvauja: knygos „Tapukas ir emocijų kuprinė“ autorė Monika Žiūkaitė ir vaikų psichologė Rugilė Kazlauskienė (tiesioginė transliacija Facebook „Debesų ganyklos“). Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 8 d. 10 val. RYŠ(K)IAI su Pasaiba ir sapnų knyga. Dalyvauja: knygos personažas Pasaiba (tiesioginė transliacija Facebook „Debesų ganyklos“). Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 10 d. 10 val. RYŠ(K)IAI su Banga Mudėnaite | „Saldumynų banga“. Dalyvauja: tinklaraščio „Wavy Kitchen“ ir knygos „Saldumynų banga“ autorė Banga Mudėnaitė, su kuria kartu galėsite pasigaminti į debesis nunešantį desertą sekmadienio rytui (tiesioginė transliacija Facebook „Terra Publica“). Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 11 d. 19 val. RYŠ(K)IAI su Sandrija Čapkauskiene ir TOP produktais nervų sistemai. Dalyvauja: biomedicinos mokslų daktarė, knygų „Menopauzė – bet tabu“, „Sveikata lėkštėje“ autorė Sandrija Čapkauskienė (tiesioginė transliacija Facebook „Terra Publica“). Daugiau apie renginį čia.

Balandžio 12 d. 19 val. RYŠ(K)IAI su James Riley | „Istorijų vagys“. Dalyvauja: tiesiogiai iš Amerikos knygų serijos „Istorijų vagys“ autorius James Riley (tiesioginė transliacija Facebook „Debesų ganyklos“). Daugiau apie renginį čia.

KONKURSAS

RYŠ(K)IAI su „APJOK Lietuvą“ | Nuotraukų konkursas (Facebook „Terra Publica“)

Prizas žaidimas „APJOK Lietuvą“ ir pasijodinėjimas žirgais 2 asmenims prie jūros iš „Kalniaus sodyba“

FESTIVALIO DOVANOS

Balandžio 5-13 d.

RYŠ(K)IAI su Įdomiausiomis kelionės po Lietuvą (Facebook „Terra Publica“)

AKCIJA

Balandžio 4-18 d.

Visoms knygoms ir žaidimams -30% interneto svetainėje terrapublica.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.