Išbandome

Nauja tendencija: derinkite savo ir vaikų aprangą

2023-02-03 — Goda Leo0

main

Išbandome

Nauja tendencija: derinkite savo ir vaikų aprangą

2023-02-03 — Goda Leo0

Vis daugiau tėvų su vaikais renkasi dėvėti vienodus drabužius. Tai – naujausia tendencija, vadinama mini aš. Dėl didėjančio jos populiarumo daugelis dizainerių ėmė kurti bendras tėvų ir vaikų kolekcijas. 

Nors dėvite vienodą aprangą, visi įgaunate išskirtinę išvaizdą. Tai atkreipia dėmesį į šeimą ir suteikia cinkelį charizmos. Abejojate? Skaitykite, ką suteikia tarpusavyje suderinta apranga. Arba keliaukite tiesiai prie būdų, kaip derinti!

 

Kodėl verta derinti aprangą?

Užmegzite ryšį su vaikais

Vaikų aprengimas tokiais pat drabužiais kaip ir Jūsų – smagus būdas užmegzti ryšį. Suderintas stilius leidžia vaikams pasijusti ypatingiems. Tai didina jų savivertę ir stiprina šeimos santykius. Toks nusiteikimas gali paskatinti juos atsiverti ir pasidalyti net menkiausiomis detalėmis apie bet ką.

Išryškina progas

Vaikai greitai auga. Kurkite kuo daugiau bendrų prisiminimų. Pagalvokite, kaip jaustumėtės po dešimties ar dvidešimties metų, žiūrėdama nuotraukas iš vakarėlio, kuriame su dukra vilkėjote tą pačią suknelę. Nėra nieko mieliau, kai vaikas nori atrodyti kaip Jūs. 

Sutaupysite laiko ir pinigų

Sulaukiate kvietimo į šventę. Pirma mintis: Ką reikės apsirengti? Be to, kad reikia tobulos suknelės Jums, rūpinatės ir kitų šeimos narių apranga. Galite valandų valandas praleisti drabužių parduotuvėje arba prie kompiuterio, naršydamos puslapį po puslapio. Ir galiausiai nieko neaptiksite.

Viskas, ką reikia padaryti, tai rasti porą Jums patinkančių drabužių ir įsigyti juos skirtingais dydžiais. O kai kurie butikai turi specialių pasiūlymų šeimoms. Pavyzdžiui, perkant kelis drabužius, Jums pritaikys nuolaidą. 

Nepamesite vaikų iš akių

Masėje žmonių bus lengviau pamatyti vaikus, kai jie vilkės atpažįstamą aprangą. Be to, tai siunčia pasauliui žinią, kad Jūs priklausote vienas kitam.

Patarimai, kaip su vaikais derinti drabužius

Kartais būna sudėtinga rasti suaugusiųjų drabužių, kurie parduodami vaikišku dydžiu (arba atvirkščiai). Vietoj to pasirinkite rūbus, kurie turėtų tą pačią detalę ar spalvą. Nereikia rinktis tik vienodų drabužių, kad būtų akivaizdu, jog dėvite lygiai tą patį. Pateikiame keletą patarimų, kaip derinti savo ir vaiko drabužius.

  1. Vienas bendras drabužis

Vienas veiksmingiausių būdų suderinti aprangą, neperkant daug rūbų – dėvėti vieną tą patį drabužį. Pavyzdžiui, vasaros metu rinkitės marškinėlius, o vėsesniu sezonu – švarkus. Jei ieškote ilgaamžiškų derinių, kviečiame į Textilite.lt 

  1. Avalynė

Pagalvokite apie tų pačių batų avėjimą. Lengva rasti to paties modelio, bet skirtingų dydžių batus. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori akivaizdžiai atrodyti vienodai. Be to, prisiminkime faktą, kad pirmiausia žmonės pamato batus. Todėl išliksite pastebėti.

  1. Aksesuarai

Dar vienas paprastas (ir pigiausias) būdas derinti aprangą – įsigyti tuos pačius aksesuarus. Tai gali būti kepurė, skarelė, o mergaitėms – rankinė. Papuošalai taip pat būna įvairių dydžių. Juos galėsite identiškai suderinti. Svarbiausia, pirkdami aksesuarus įsitikinkite, kad jie atitinka vaikų amžių.

  1. Spalvos

Vienas lengviausių būdų, kaip suderinti aprangą – pasirinkti tos pačios spalvos drabužius. Jei skiriasi prekių ženklai, vargu, kad tai pastebės kiti.

  1. Audinys

Suderinto audinio apranga pasižymi klasika ir atrodo prabangiai. Iš mados neišeinantys pasirinkimai: gėlės, dryžiai, tartanas.

  • Gėlėto audinio drabužį, pavyzdžiui, suknelę ar sijoną, įprasta derinti su dukromis. Tačiau ne visiems tinka gėlės, todėl saugiausia rinktis smulkių žiedų raštą. 
  • Dryžius galite derinti ir su mergaitėmis, ir su berniukais. Nepamirškite, kad siauri dryžiai vizualiai lieknina, o platesni – atvirkščiai. 
  • Tartanas puikiai tinka Kalėdų laikotarpiu. Visa šeima lengvai susiderinsite tarpusavyje šventinei nuotraukai.
  1. Pilna apranga

Ryškiausią įspūdį paliks nuo galvos iki kojų suderinta apranga. Be to, ir vaikams patinka atrodyti kuo panašesniems į tėvus. Šiek tiek supaprastinsime užduotį – šioje kategorijoje rasite kostiumėlius mamytėms. Kelnės ir švarkai jau suderinti. Beliko rasti mažesnių dydžių variantus vaikams!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.