Išbandome

Tobulas kūrybiškumo rinkinys: veiklos ir užduotėlės vaikams keliaujant

2020-05-18 — Goda Leo0

main

Išbandome

Tobulas kūrybiškumo rinkinys: veiklos ir užduotėlės vaikams keliaujant

2020-05-18 — Goda Leo0

Nėra vaikų kurie ramiai išsėdėtų septynias valandas skrydyje ar keturias valandas automobilyje. O jei tokį turite, verta susirūpinti ar jis ne robotas 🙂 Vaikams yra nuobodu ir tai labai normalu, todėl mane tik erzina tėvai, pasiėmę vaikus į ilgiausias kelione ir nepasirūpinę jų užimtumu. Nes tada jie zirzia, daužo kojytėmis į mano sėdynę arba yra maitinami saldainiais. Ne tai, kad man gaila, jog jie susigadins dantis, bet saldainių ir aš noriu 🙂

Suprantu, kad ne visi turi laiko ar išmonės surinkti užimtumo rinkinius, todėl labai džiaugiuosi atrastais „Maped Creativ Travel Board“ rinkiniais. Tokius du skirtingus ir užsakiau prieš skrydį į Tailandą penkiametei ir aštuonmetei, nes laukė beveik devynių valandų nepertraukiamas buvimas lėktuve, daug kelionių šalies viduje, plaukimų laivu, važiavimų autobusais, traukiniais ir taksi.

 

 

 

 

 

„Maped Creativ Travel Board“ tai patogaus, vos didesnio nei A5 formato „papkė“ – pakietintas aplankas/segtuvas su paminkštintais viršeliais. Jis patogiai užsispaudžia gumytėmis, yra tvirtas, o viduje slepia staigmenas vaikams. Vienoje pusėje į specialų laikiklį įsprausti specialūs flomasteriai, kišenėlėje – servetėlė juos nuvalyti. Kitoje pusėje pramogos priklausomai nuo rinkinio.

Eleonora turėjo rinkinį su gyvūnais, kurį sudarė keturi flomasteriai, servetėlė, permatoma plastikinė lentelė, po kuria dedasi 11 skirtingų puslapių užduotėlių. „Travel Board“ apie viską pagalvota – vieta, į kurią dedasi lentelė ir užduotėlės yra kampuose sutvirtinta gumytėmis, tai jokios oro duobės, serpantinai ar žvyrkeliai, niekas neišsibarstys, neiškris. Lentelė permatoma, kad galėtum spręsti po apačia padėtas užduotėles – labirintas, piešimo ar kitokias. Lentelę galima naudoti ir kaip piešimo popierių, nedaryti užduočių, o piešti ką nori.

Olivijos rinkinys „Knights and Princesses“ turėjo jau ne permatomą, o magnetinę baltą lentelę ir daugybę magnetinių detalių, kuriose pavaizduoti įvairūs riterių ir princesių elementai: karūnos, šypsenos, batai, akys, kardai ir etc. Rinkinio esmė – prisiklijuoti magnetukus ir visas likusias detales, nupiešti. Žinoma, ir čia pridėti ir flomasteriai, ir speciali šluostė jiems nuvalyti.

 

 

 

 

 

Visi flomasteriai yra skirti rašymui ant lentos, todėl lengvai nuvalomi arba specialia rinkinyje esančia servetėle arba tiesiog paprasta servetėle, šluoste.

Pirmus kartus, žinoma, rinkiniai buvo panaudoti pagal paskirtį – viena sprendė užduotėles, kita klijavo magnetukus. Ištraukus kitą kartą prasidėjo kūrybą – rinkiniai keliaudavo per visą autobusiuką (keliavome su šešiais vaikais) per rankas ir vaikai piešdavo paveikslus vieni kitiems, rašė sveikinimus, žaidė kryžiukus nuliukus, kurdavo piešinius kuriuose vienas pradeda, o kitas tęsia… Žodžiu, fantazijai ribų nebuvo ir kiekvieną kartą nuvilnijus atodūsiui su klausimu „kiek dar liko“ į trasą eidavo „Maped Creativ Travel Board“.

Smagu, kad rinkiniai tikrai kokybiški ir atlaikė tris savaites intensyvaus naudojimo – flomasteriai kartais pasimurzindavo nuo kitų spalvų, bet lengvai išsivalydavo, tiek lentelės, tiek servetėlės išsilaikė puikiai.

Kaina taip pat nesikandžioja – tradiciškai rinkinys kainuoja apie 15 Eur, bet būna ir akcijų.

Vasarą visi žada kelionių po Lietuvą bumą ir nors kelionės ne tokios ilgos, tie keli šimtai kilometrų vaikams prailgsta. Tai gal verta pagalvoti ne tik kur keliausite, ką ten veiksite, bet ką vaikai veiks ir iki to laiko, kol nukeliaus?

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.