Išbandome

KITOKS GIMTADIENIO TORTAS: idėja ieškantiems originalios dovanos

2021-06-01 — Goda Leo2

main

Išbandome

KITOKS GIMTADIENIO TORTAS: idėja ieškantiems originalios dovanos

2021-06-01 — Goda Leo2

Ko nori gimtadieniui? Kažko įdomaus, bet ne daiktų – tokį atsakymą dažnai išgirstame. Visi nori emocijos, siurprizo ir kažko tokio netikėto, kas privers plačiai šypsotis. Aha, užduotis ne iš lengvųjų, todėl dalinuosi mūsų šeimos pastaruoju atradimu, kuris nudžiugino tiek mažas, tiek dideles širdis.

“Smūgio tortas” perskaitau pamėgtos desertinės puslapyje. Chm, kur ir ką smūgiuoti? Pasirodo, šiuolaikiniai tortai ne pjaustomi dailiais gabalėliais (kad tik užtektų kiekvienam svečiui), bet dalinami stipriu smūgiu. Na, arba keliais.

 

“Sweet Dream Lietuva” siūlo įvairių spalvų, personalizuoto dizaino smūgio tortus, o trylikos sulaukusi vyresnėlė dabar grįžta į infantilumo laikotarpį, tad rožinis su drugeliais tortas jai buvo kažkas WOW.

Dar didesnis WOW ištiko svečius, kai porą kartų gerai užsimojus prie torto komplekte esančiu plaktuku iš torto pažiro saldainiai!!!

Kiekvienas, dalyvavęs vaiko gimtadienyje žino, kad po kelių pradėtų kąsnių, dažniausiai nuvalgyto torto viršaus, lėkštutė atkišama tėvams “nebenoriu…”. Arba pradėtais gabaliukais nukraunamas visas šventinis stalas. Tad be įspūdingo siurprizo, smūgio tortas turi dar vieną privalumą – JO NELIKO NĖ TRUPINĖLIO! Taip švaru, kad paragauti suaugusiems net neteko…

Ieškote atsakymo į uždavinį SIURPRIZAS + NELIEKA NĖ PĖDSAKO?  Štai ir atsakymas = “Sweet Dream” torčiukas.

Dalinuosi nuoroda, kur ieškoti www.sweetdream.lt/

p.s. atsiprašau už tokias skurdžias nuotraukas – patikėkite, teko labai stabdyti jubiliatę, net ir dėl tų kelių kadrų 😀

Komentarų 2

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.