Knygos

Apie ką kalba nauja „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ autorės knyga?

2020-04-24 — Goda Leo0

main

Knygos

Apie ką kalba nauja „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ autorės knyga?

2020-04-24 — Goda Leo0

Debi Gliori jau pažįstamas rašytojos vardas Lietuvos mamoms ir tėčiams – jos kultinė knyga „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ yra daugybėje šeimos bibliotekų, o jei jos neturite, siūlyčiau bent jau pasiskolinti iš bibliotekos, nes jos jau tapo klasika.

Leidykla „Baltos lankos“ džiugina ir toliau – prieš mėnesį pristatė naują šios autorės knygą „Kaip išmokyti drakonus žemę tausoti“. Iš tiesų, jau knygos pavadinimas sufleruoja, jog ši knyga apie aplinkosaugą.

Tuo pačiu patraukliu stiliumi iliustruota knyga mus nukelia į paslaptingus laikus, kai žemę valdė drakonai. Eiliuotai pasakojama, kaip jų vis daugėjo, daugėjo, daugėjo (nieko neprimena?)… Ir drakonai statė miestus, kelius, fabrikus, viskuo naudojasi ir nė trupučio nesirūpina aplinka (taip, taip, čia apie tą tuos pačius padarus). Tada visose Deby knygose dalyvaujantis lapiukas drakonus paprotino, jog jei taip ir toliau, laukia liūdni laikai. Drakonai protingi, jie gerų patarimų klauso ir žemele pradėjo rūpintis.

Tikrai labai vaizdžiai ir aiškiai vaikams paaiškinama apie tai, kas mūsų laukia jei mes teršim, griausim ir netausosim aplinkos. Kadangi iliustracijos labai smulkios, tai perskaičius trumpą ketureilį tikrai turėsite laiko aptarti su vaikais kiekvieną juose pavaizduotą detalę.

Pagarba vertėjai Redai Puodžiukei (kuri vertė ir priešpaskutinę D.Gliori knygą „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“) taip patraukliai ir taikliai, tokiais gražiais žodžiais išvertusiai rašytojos eiliuotus tekstus. „Skaitosi“ labai gerai!

Knygą „Kaip išmokyti drakonus žemę tausoti“ rasite knygynuose arba http://www.baltoslankos.lt/knygos/literatura-vaikams/kaip-ismokyti-drakonus-zeme-tausoti

Kitos D. Gliory knygos lietuvių kalba

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.