Knygos

„Vilkas, kuris iškrito iš knygos” – pasaka be galo

2018-12-11 — Goda Leo0

main

Knygos

„Vilkas, kuris iškrito iš knygos” – pasaka be galo

2018-12-11 — Goda Leo0

Kai vakare su pižamomis jau taisėmės lovoj skaityti knygos,  jau buvo pakankamai vėlus metas, tad mano tikslas buvo trumpa, neskaityta ir su daug paveikslėlių knyga, tad Thierry Robberecht’o „Vilkas, kuris iškrito iš knygos” atrodo atitiko visus reikalavimus.

Iliustracijos tikrai labai gražios, spalvingos, linksmos, net mūsų vienerių metų sesė vartė knygą vis iš naujo ir iš naujo.

 

Siužetas labai paprastas:  vilkas netyčia iškrenta iš savo pasakos, kurioje jis tarp savo avelių drąsus ir piktas. Tačiau pakliuvęs į kitą aplinką, pamačius didelį ir riebų katiną, drąsa kažkur išgaruoja ir vilkas skuba slėptis kitose knygose.  Vienoje, kitoje, kol pakliūna pas Raudonkepuraitę. O ta visa nuliūdusi, verkia, nes vilkas iš jos pasakos kažkur dingo… Ir kas tiems vilkams pasidarė?! O be jo Raudonkepuraitės pasaka nebegali tęstis. Vilkas, pagerėjęs nuo lakstymo,  sutinka mergaitei padėti ir….. VISKAS !

Kaip tai viskas? – net pašoko Saulius – negali gi šitaip baigtis. Tikrai, dar bandau versti lapus, bet naujų nebėra. PABAIGA.

Net pasimečiau, tikrai! O kodėl ji bestseleris? O tai jis negrįš į savo pasaką? Ir ką darys, kai grįš tas tikras vilkas? O kaip tos avelės be jo? Jis ką, nežino, kad ten jam pilvą perrėž??? – bėrė klausimus vieną po kito  mano mažylis. Visi miegai išsilakstė, dar gerą pusvalandį diskutavome ir kūrėme patys pabaigas , kai kurios buvo labai juokingos.

Jei Jums patinka pasakos be galo, netrūksta fantazijos – šita  knyga kaip tik Jums.

Įsigyti galite debesuganyklos.lt 4,99€

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.