Knygos

Viena knyga – pasakos visiems metams

2019-11-29 — Goda Leo1

main

Knygos

Viena knyga – pasakos visiems metams

2019-11-29 — Goda Leo1

Didžiuojuosi savo vaikų biblioteka, bet kartais išsirinkti ką skaityti vakare tampa rimtu iššūkiu. Trys skirtingos nuomonės, o ir aš, atvirai pasakius, nenorėdama praleisti valandos prie knygos, ieškau kažko trumpesnio. „Debesų ganyklos” išleido knygą, kuri išsprendžia visus šiuos galvosūkius „365 pasakos prieš miegą”, kur, kaip ir galite spėti, yra visiems metams po istoriją.

 

Pasakos tarpusavyje nesusijusios, bet labai nuotaikingos apie pelių ir picą Margaritą, strakaliojančią karvę, akmeninę princesę, pasipūtusį televizorių, Traukutį ir dar šimtus kitų. Smagiausia tai, kad visos šios pasakos sukurtos Lietuvoje – pasakėčių, sakmių motyvais paremti pasakojimai ar visai naujos ir šiuolaikiškos istorijos. Radau net savo buvusios kolegės Viktorijos penkias sukurtas pasakas, o jos kūrybingumui ribų tikrai nėra!

Knygos sudarytoja, poetė ir rašytoja Birutė Lenktytė-Masiliauskienė yra išleidusi daugiau nei 100 įvairių knygų ir knygelių (bendras jų tiražas perkopia 1 milijoną). Taip pat čia rasite ir 2018-tais leidyklos organizuoto konkurso laimėtojų sukurtas pasakojimus. Jie čia pažymėti specialiu raudonu ženkliuku.

Taip pat mėlynu antspaudu pažymėtos tos istorijos, kurios yra leidyklos ir sudarytojos nuomone yra pačios pačiausios, žaismingiausios ir labiausiai pamokančios.

Knyga didelė, kietu viršeliu ir net 272 puslapių storumo. Beveik kiekviena pasaka iliustruota jaukiu ir spalvingu paveiksliuku, tad kol jūs skaitysite, vaikas tikrai ras ką panagrinėti.

Pagalvojau, kad šią knygą labai pravartu turėti:

 • kelionėje – viena knyga daugybė istorijų
 • pas senelius – kaskart turėsite ką skaityti
 • einant į gimtadienį – tokia dovana tikrai patiks ir mažiukams, ir pradinukams
 • automobilyje – važiuojant galima išsitraukti ir garsiai visiems paskaityti
 • mokantis skaityti – neilgos istorijos patiks pradedantiesiems skaitytojams
 • einant susitikti su drauge gerti kavos, laukiant pas gydytoją ar eilėje – vaikas galės pats vartyti ir skaityti

„365 pasakos prieš miegą” knyga kainuoja 11,99 Eur ir ją galite rasti knygynuose bei http://debesuganyklos.lt/knygynelis/365-pasakos-pries-miega/

Vienas komentaras

 • Eva

  2019-12-03 10:30

  Skaitau savo vaikui dažnai ir daug, bet tai pirmoji knyga, kurią tikrai nusivyliau. Ir skaitant jūsu rekomendaciją esu lengvam šoke. Aišku mes visi esame skirtingi ir kas tinka vieniems, netinka kitiems.

  Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.