Teatras

Vėjų teatras kviečia į premjerą: mažylius kvies pasinerti į M.K.Čiurlionio muziką

2022-01-04 — Goda Leo0

main

Teatras

Vėjų teatras kviečia į premjerą: mažylius kvies pasinerti į M.K.Čiurlionio muziką

2022-01-04 — Goda Leo0

Jūra beribė – kaip ir visi laukiantys patyrimai. “Vėjų teatras” visuomet kviečia susipažinti su teatru – net ir pačius mažiausius atrasti naujus potyrius, įkvėpti šeimas ieškojimams. Jūra slepia daugybę emocijų – ramias bangas ir šaltas audras, čia susirenka visi vėjai, pėdas kaitina šiltas smėlis, o ban-gose nardo žuvys, audra sujungia mus su debesimis, o besileidžianti saulė nuramina mintis. Patys mažiausi žiūrovai gal dar net nepažinę tikrosios jūros, nesušlapę kojų bangose – išgirs ją M.K.Čiurlionio muzikinės poemos “Jūra” metu ir taip pažins ne tik jūrą, bet ir išskirtinio talento kūrėją. M.K.Čiurlionio ir Jūros muzikinė didybė, kviečia šeimas atrasti, pažinti, pajausti ir žaisti. Vanduo – tokia artima ir pažįstama stichija, patiems mažiausiems žiūrovams vėl virsta pažinimo erdve.

Aktoriai Greta ir Mantas nardydami ieškojimuose atrado įdomių ir netikėtų būdų vaikams perteikti jūros pasaulio garsus, formas. Patys mažiausi teatro žiūrovai viso spektaklio metu yra skatinami lav-inti motoriką – vaikai gali paliesti, ridenti, spausti, pakelti objektus, kurie yra pasiūlomi spektaklio metu. Pasinėrimas į povandeninį jūrų pasaulį – šešėlių teatras, kuris net ir suaugusiems bus ne-tikėtas ir įdomus, o mažuosius žiūrovus įtrauks keistos formos, netikėtas judėjimas ir spalvos. Jūros atmosfera, perteikiama įvairiomis formomis, gali tapti puikiu impulsu pratęsti kūrybinius ieškojimus ir namuose, panaudojant pačius papraščiausius daiktus randamus savo aplinkoje. Vėjų teatras skatina šeimas įsitraukti ir nebijoti žaisti.

 

  • Režisierė – Eglė Kižaitė
  • Aktoriai – Greta Šepliakovaitė, Mantas Bendžius
  • Muzika – M.K.Čiurlionio muzikinė poema “Jūra”
  • Scenografija ir kostiumai – Šarūnė Pečiukonytė

Spektaklis rodomas teatre “Pradžia” Verkių g. 31C, 22 salė, Laisvalaikio terasos, Vilnius.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba

SVARBU! Trukmė: 35 min. Rekomenduojame vaikams nuo 6 mėn.

Bilieto kaina: 8 Eur, bilietas reikalingas ir tėvams, ir patiems mažiausiems žiūrovams. Bilietų ieškokite: https://tickets.paysera.com/lt/tagged/teatras-pradzia

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.