KaunasRenginiai

Sausio 6 d. Kauną aplankys Trys karaliai

2022-01-04 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Sausio 6 d. Kauną aplankys Trys karaliai

2022-01-04 — Goda Leo0

Trys karaliai negali nekalėdoti. Jų širdyje gera valia, rankose auksas, mira, smilkalai, o ką pasieks smilkalų kvapas, tas visus metus bus apsvaigęs iš laimės ir nepuls jokios ligos. Ar norite būti laimingi ir sveiki?

Kauno tautinės kultūros centras kviečia linksmai užbaigti kalėdų laikotarpį ir tradiciškai pasitikti Tris karalius. 2022 m. sausio 6 d. 16.30 val. pajudės Trijų karalių eisena nuo Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro) Laisvės alėja iki Kauno m. savivaldybės. Merkelis, Baltazaras ir Kasparas sveikins Europos kultūros sostinę, laimins kauniečius. Angelas su žvaigžde rankoje rodys kelią, o kartu keliaujantis senasis Krivis primins, kad baigėsi tarpušventis ir metas kibti darbus.

 

Trumpam sustoję ir pašokę prie Kauno savivaldybės Karaliai kvies miestiečius susirinkti prie pagrindinės miesto eglės Rotušės aikštėje, kur 17.45 val. vyks teatralizuotas sveikinimas „Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Šventę užbaigs įspūdingas muzikos, ugnies ir pirotechnikos šou.

Organizatoriai kviečia sausio 1-6 dienomis dalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime „Trys karaliai atkeliavo“ (registracija https://4T.LT/KTKC/). 

Dalyvauja folkloro ansambliai: „Žaisa“, „Ratilėlis“, „Piliarožė“, „Alda“, „Jotija“.

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras. 

Partneriai: KAUNAS-2022, Kauno miesto muziejus, Kauno kultūros centras,  Kauno miesto folkloro ansambliai.

* Renginio metu gali būti filmuojama ir fotografuojama. Laikytis LR vyriausybės nustatytų reikalavimų renginiams.

Informacija www.ktkc.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.