Knygos

Trilogija “Prašau neatidaryti” vaikams, mėgstantiems nuotykius

2021-10-19 — Goda Leo0

main

Knygos

Trilogija “Prašau neatidaryti” vaikams, mėgstantiems nuotykius

2021-10-19 — Goda Leo0

Vokiečių rašytoja Charlotte Habersack užkariavo tūkstančių vaikų širdis sukūrusi intriguojančią ir smagią trilogiją “Prašau neatidaryti”, kurios knygos išsiskiria ypatingu viršeliu ir stulbinančiais nuotykiais. O viskas prasidėjo labai įprastai, nes veiksmas rutuliojasi tokiame kaip visi mieste, pavadinimu “Nuoboduliai”. Pažįstama, ar ne? Ir pagrindinio herojo Nemo tėvai, kaip ir visų kitų – dirba, o jis turi lankyti mokyklą. Rodos, nieko įdomaus nevyksta, kol į namus neatkeliauja paslaptingas siuntinys ant kurio užrašyta…”Prašau neatidaryti. Kanda”. Koks berniukas atsispirs pagundai tikrai neatidaryti siuntinio ir grąžinti jį į paštą? Žinoma, kad joks, todėl Nemo jį atidaro ir ten randa… Neišduosiu, nes į nuotykį galima leistis tik nežinant, kas tai per nuotykis, ar ne?

Ir tai dar ne viskas – Nemo įveikus pirmo siuntinio mįslę, netrukus su antrąja knyga atkeliauja dar viena užduotis. Šįsyk, su įspėjimu: “Prašau neatidaryti. Glitu”! Pasirodo, kad glitėsiai laukia ne tik siuntinyje, bet ir iš dangaus, nes tik atidarius dėžę miestas paskęsta gličiame lietuje.

 

Ir manote, kad dabar viskas? Ne! Nes Nemo adresas tikrai patiko paslaptingam siuntėjui, kuris berniukui atsiuntė trečiąją staigmeną, apie kurią aprašyta knygoje “Prašau neatidaryti. Trokšta kraujo”! Sakyčiau, šioji knyga labiausiai patiks Heloviną mėgstantiems vaikams, nes čia aprašomi ne šiaip nuotykiai, o tikrų tikriausi pavojai, kurie kartais gresia net gyvybei.

Žinoma, su tokiais iššūkiais susitvarkyti lengviau, nes Nemo juos įveikti padeda du draugai – Fredis ir… Odilė, kuri su Nemo anksčiau net nepastebėjo, o jam taip norėjosi ją pakalbinti.

Knygą rekomenduoju skaitantiems pradinukams, mažiau knygas graužiantiems 5-8-kams ir vaikiškus detektyvus dievinantiems tėveliams (čia tokiems, kaip aš). Iškart įsigykite visą trilogiją ir vaiko per atostogas – net nepamatysite 🙂

Vaikų smalsumą, kaip atrodo viena ar kita pabaisa, kur iš tiesų gyvena Nemo, papildo ir keletas iliustracijų. Tiesa, pats didžiausias džiaugsmas ir nustebimas bus pats knygos viršelis su maža… skylute. Na, kad bent akies krašteliu galėtumėte pamatyti, kas gi laukia toje paslaptingoje dėžeje 🙂

O leidėjams linkiu supakuoti rinkinį į šventinę dėžutę ir pritaikyti draugišką kainą 🙂

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.