Knygos

Miego eilėraščiai: „Ten, lauke, miega avelė“

2016-06-23 — Goda Leo0

main

Knygos

Miego eilėraščiai: „Ten, lauke, miega avelė“

2016-06-23 — Goda Leo0

Šilta ir jauki „Nieko rimto“ išleista knyga „Ten, lauke, miega avelė“ tai lyg raminančios lopšinės prieš naktį. Mini eilėraštukai, kuriuos pagal pažodinį vertimą eiliavo populiari lietuvių poetė Alma Karosaitė apipinti mielais nyderlandų dailininkės Mies van Hout piešiniais.

Ten, lauke,miega avelė 1

 

Nors, mano įsitikinimu, ši knygutė turėtų būti įdomesnė mažesniems vaikams, kuomet kartu su pelyte galima atrasti sapnų pasaulio karalystę, Smiltė atrado ir kitą jos paskirtį. Jos, kaip ką tik baigusios pirmą klasę, skaitymo įgūdžiai geri. Tik bėda, kad jai nusibosta skaityti ilgesnius tekstus. Kol perskaito pastraipos pabaigą, pamiršta apie ką buvo pradžia. Todėl „Haris Poteris“ dar net neįpusėtas. O štai „Ten, lauke, miega avelė“ trumpi ketureiliai iškart ją sudomino. Ir ji juos skaitė sesei prieš miegą!

 

Ten, lauke,miega avelė

Lyg kreidelėmis piešti piešinukai su daugybe smulkių detalių laukia išsamaus mūsų aptarimo ir kaskart galima atrasti ką nors naujo.

Ten, lauke,miega avelė 6

Na, o smagiausia, kad labiausiai patikusius eilėraščius, kurie sukurti pagal Nyderlandų liaudies motyvus, galima nesunkiai išmokti atmintinai.

Ten, lauke,miega avelė 5

Ten, lauke,miega avelė 2

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.