KnygosŽaidimai

Kas toks Muras arba „Sudėk žodį“

2017-01-06 — Goda Leo0

main

KnygosŽaidimai

Kas toks Muras arba „Sudėk žodį“

2017-01-06 — Goda Leo0

Pats mėgstamiausias mano merginų žaidimas yra… mokykla. Turbūt daugelis vyresnėlių, pradėję lankyti ugdymo įstaigą, atranda neatrastą ir nepatirtą veiklą, kurią perkelia į žaidimus. Žinoma, tai puiki priemonė sužinoti, kaip iš tiesų vyksta pamokos, kaip elgiasi mokytoja, kokie klasės draugai. Na, kadangi jauniausioji sąmoningam ugdymui dar nenusiteikusi, mokinės vaidmuo atitenka vidurinei, ką tik penkiamete tapusiai, Eleonorai.

Ir turiu pasakyti, kad joms puikiai sekasi! Garbės žodis, nesu pirštų prikišusi prie Eleonoros raidžių, skaičių mokymo, bet ji pažįsta visas raides! Moka parašyti savo vardą, puikiai skaičiuoja net angliškai ir vos vos jau skemenuoja. Prizas mokytojai Smiltei 🙂

 

O dabar judviejų mokyklos žaidimus papildė naujas leidyklos „Nieko rimto“ išleistas žaidimas „Sudėk žodį“.

sudek zodi zaidimas

Jamepasakiškai nuostabiosSigutės Ach  iliustracijos ir net 144 kortelės iš kurių gaunasi 48 lietuvių kalbos žodyno patvirtinti žodžiai. Esame turėję daug kaladėlių su raidėmis, bet skiemenuoti daug paprasčiau ir linksmiau. Ypač, kai matai, kas susidėliojo.

sudek zodi zodziai

Žaidimo tikslas paprastas – rasti korteles, kurias sudėliojus gaunasi žodis. Tai gali daryti dar vos vos pradedantys skaityti ar raides pažinti vaikai, nes žodis ne tik užrašytas skiemenimis, bet ir nupieštas. O čia prasideda visas smagumas, nes juk galima dėlioti SAVO žodžius ir sukurti fantastinius gyvūnus!

Susipažinkite – Biras

Sudėk žodį

Muras

Sudėk žodį 2

Žodžius dėlioti smagu, kai ir ateina draugai

Sudėk zodi 4

Rekomenduojamas žaidimo amžius 3-6 metai.

Žaidimo kaina – 11,99 Eur

Žaidimą „Sudėk žodį“ galite įsigyti www.niekorimto.lt/kortiniai-zaidimai/zaidimas-sudek-zodi

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.