Įdomu

Gulimi ir sėdimi hamakai: kurį tipą pasirinkti?

2019-06-14 — Goda Leo0

main

Įdomu

Gulimi ir sėdimi hamakai: kurį tipą pasirinkti?

2019-06-14 — Goda Leo0

Vasara visuomet asocijuojasi su atpalaiduojančiu poilsiu, kurį kuo puikiausiai gali užtikrinti hamakai. Visgi, vien tik nuspręsti įsigyti tokį baldą neužtenka – dar teks apgalvoti, kokį hamako tipą rinktis. Šiuo metu tarp populiariausiųjų minimi sėdimi ir gulimi hamakai – įvertinkite jų privalumus ir tuomet kur kas lengviau nuspręsite, kuris variantas tinka Jums.

Gulimų hamakų privalumai

 

Gulimais vadinami tradiciniai, prie dviejų medžių ar stulpų montuojami hamakai. Jie pasižymi šiais privalumais:

Puikiai tinka miegui. Ne kartą įrodyta, kad nusprendę miegoti hamake, žmonės užmiega greičiau ir giliau, todėl pailsi kur kas geriau. Be to, pasitelkiant šiuos gaminius, ne kartą buvo išspręstos ir sudėtingos nemigos problemos. Nors kiekvienai nakčiai toks pasirinkimas gal ir nebūtų pats geriausias, iškylų ar ilgesnių atostogų metu tokį poilsį tikrai rekomenduotina išbandyti – tuomet patys įsitikinsite, ar toks variantas iš tiesų yra patogus.

Gali būti naudojami kaip streso mažinimo priemonė. Lengvas siūbavimas ir grynas oras leidžia maksimaliai atsipalaiduoti ir pasikrauti geros energijos – toks poilsis gali būti veiksmingas net ir tuomet, jeigu diena buvo ypač sudėtinga. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad mažiau streso reiškia daugiau laimės – vadinasi, galime teigti, kad hamakai gerina mūsų gyvenimo kokybę.

Suteikia galimybę atpalaiduoti visą kūną. Nors su stresu efektyviai kovoti padeda ir sėdimi hamakai, skirtumas tas, kad pasirinkę tradicinį modelį, Jūs galite patogiai išsitiesti – tai reiškia, kad atsipalaiduoja visas Jūsų kūnas. Jei daug judėjote, labai pavargote ar patyrėte daug streso, šiek tiek prigulę hamake, visas šias problemas labai greitai galėsite pamiršti. Privalote tuo įsitikinti patys!

Sėdimų hamakų privalumai

Toks hamakas yra lyg pakabinamas lauko krėslas – skirtumas tas, kad jis yra dar mažesnis, o kai kurie modeliai netgi labiau primena klasikinę, tačiau nuo žemės pakeltą kėdę. Toks gaminys pasižymi šiais privalumais:

Reikalauja mažiau erdvės. Lyginant su klasikiniais modeliais, šiems hamakams reikia gerokai mažiau vietos, todėl tokį baldą galima pasistatyti net ir nedideliame kieme ar terasoje. Be to, jų tvirtinimas taip pat yra kur kas paprastesnis. Nereikės ieškoti nei dviejų medžių, nei stulpų – šiuos gaminius lengvai pastatysite bet kurioje Jums patiems patogioje vietoje!

Gali būti pritaikomi kambaryje. Dėl prieš tai minėtos priežasties, sėdimus hamakus galima naudoti ir kambaryje: toks baldas žavingai atrodys tiek svetainėje, tiek Jūsų miegamajame, o labiausiai toks pirkinys pradžiugins mažuosius šeimos narius. Hamako stovas yra labai nesunkiai transportuojamas, todėl jo lokaciją galėsite keisti kiek tik panorėję – tai tikrai nepareikalaus didelių pastangų.

Mažina nugaros ir kaklo skausmus. Kalbant apie mūsų sveikatai suteikiamas naudas, vertėtų paminėti, kad sėdimi hamakai užtikrina taisyklingą laikyseną, todėl geriau atsipalaiduoja nugara ir kaklas – jei šiose zonose kenčiate skausmus, skirtumą tikrai pavyks pastebėti. Patogiai įsitaisius, bus galima geriau susikoncentruoti, todėl šis baldas ypač tiks skaitymui ar netgi meditacijai.

Privalumų turi abiejų šių tipų hamakai, todėl vienintelis klausimas – ko iš tikrųjų reikia Jums. Jei labiau vertinate atpalaiduojantį poilsį ir po sunkios dienos mėgstate prigulti, tradicinis hamakas tam bus idealus pasirinkimas, o jeigu ieškote universalaus, kompaktiškesnio baldo, vertėtų rinktis sėdimą variantą. Visus šiuos hamakus geromis kainomis įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.