RenginiaiVilnius

„GameOn“ – ką ten veikti šeimoms?

2017-09-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

„GameOn“ – ką ten veikti šeimoms?

2017-09-07 — Goda Leo0

Video žaidimai tik paaugliams nenulipantiems nuo kompiuterių? Tai kenkia? Reikia saugoti vaikus nuo kompiuterių? Ei, lįskit iš akmens amžiaus! Mes gyvename ir mūsų vaikai GYVENS apsupti kompiuterių vis labiau ir labiau. Taip, šeimos vakarienės nereikia mainyti į pramogas su Wii, bet video žaidimai gali puiki edukacinė priemonė. O įsitikinti geriausia gyvai, todėl labai rekomenduoju apsilankyti didžiausiame žaidimų kultūros renginyje „GameOn“ rugsėjo 16-17 d. LITEXPO. Pernai mano merginos (tuomet 4 ir 8 metų amžiaus) šią interaktyvią parodą įvertino aukščiausiu balu, todėl bilietus jau turime ir kitam savaitgaliui.

Šeimų zona

Paroda šiemet išsiplėtė ir vyks visuose penkiuose LITEXPO rūmuose, o mažesniems vaikams skirta speciali šeimų zona. Organizatoriai kviečia šeimos apsilankymui rinktis sekmadienį, kuomet ir srautai mažesni, ir daugiau paskaitų pritaikyta tėvams.

 

Šių metų Šeimos erdvės misija įrodyti, kaip svarbu yra žaidimai šeimoje ir kaip svarbu kokybiškai praleisti laiką kartu. Žaidimai skirti tam, kad suvienytų šeimos narius geroms emocijoms, patirčių pasidalinimui, buvimui drauge.

Šeimos erdvė bus įsikūrusi Litexpo rūmų 4 salėje. Čia laukia edukacinės ir interaktyvios veiklos, skirtos visiems šeimos nariams – ir mažyliams nuo 3 m., ir paaugliams, ir mamoms su tėčiais. Išbandykite kartu su vaikais skaitmenines naujoves, dalyvaukite stalo žaidimų turnyruose, spręskite galvosūkius, konstruokite, galiausiai, patys prisiminkite, koks geras jausmas yra žaisti. Beje, jei šeimoje auga paauglys programuotojas-konstruotojas, iki rugsėjo 10 d. dar spėsite užregistruoti jį į KTU dirbtuves (5.2. salėje), kur bus kuriama roboto ranka (http://bit.ly/2vp1oVd)

Paskaitos

„GameOn“ ne tik paroda apie žaidimus, bet ir įdomių susitikimų bei paskaitų vieta. Dalinuosi man „užkliuvusiomis“ paskaitomis, kurios turėtų sudominti šeimas:

Šeštadienis:

 • 11.20 val. laukia įkvepianti paskaita, kuri nėra skirta konkrečiai šeimoms, bet spėju, kad vaikams būtų tikrai išgirsti „Ko reikia, norint patekti į NASA: KTU studento sėkmės istorija“. Žadama atskleisti daug įdomių faktų ir apie patį NASA darbą!
 • 12:20 3in1: fantastika, žaidimai, kalba. Kas bendro?
 • 14:00 Kaip užtikrinti vaikų saugumą internete jiems suprantamu būdu (4 salėje)
 • 16:20 Let’s create some music (anglų k.)

GameOn no watermark 2017 (8 of 20)

Sekmadienis

 • 11 val. Psichologė-psichoterapeutė ir žaidimo terapeutė Dalia Guzaitienė, vaikiškų žurnalų leidėjas Sikstas Ridzevičius ir psichologė-psichoterapeutė Aušra Pundzevičienė dalinsis patarimais „Vaiko ugdymas pasitelkiant žaismą“.
 • 12:00 The power of AHA moments in learning (anglų k.)
 • 12.20 val. „Pepi Play“ studijos bendraįkūrėjas, vadovas ir žaismo ekspertas Adas Griškevičius skaitys pranešimą „Rytdienos mokykla“. Ar žinojote, kad didžiausio populiarumo sulaukęs studijos žaidimas „Pepi Bath 2“ (linksmas žaidimas, kur gyvūnėliai ir vaikučiai prausiasi, plaunasi rankytes ir valosi dantukus) yra oficialiai rekomenduojama ugdymo priemonė įkimokyklinėms Didžiosios Britanijos ugdymo įstaigoms?
 • 13:00 Moterys žaidimų industrijoje
 • 14:00 Kaip užtikrinti vaikų saugumą internete jiems suprantamu būdu (4 salėje)
 • 14:00 How to become a cosplayer? (anglų k.)
 • 15:00 Godopoco – improvizacijos žaidimas, persikeliantis į realybę
 • 16:00 Lenktynių simuliatoriai – kelias į autosportą
  GameOn no watermark 2017 (11 of 20)
 • 17:00 Renginio uždarymas: Just Dance flash mob (3 salėje)

Daugiau informacijos galite rasti čia: https://gameon.lt/

Bilietai: https://gameon.lt/bilietai/ Šeimoms labai draugiška kaina!

GameOn no watermark 2017 (12 of 20)

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.