Knygos

„Eime slėpynių“ kalba vaikams apie konkurenciją

2022-04-03 — Goda Leo0

main

Knygos

„Eime slėpynių“ kalba vaikams apie konkurenciją

2022-04-03 — Goda Leo0

Pirmiausia, knyga „Eime slėpynių“ (leidykla „Debesų ganyklos“) mūsų namų skaitytojas patraukė dėl ryškiai rožinių viršelio akcentų. Mane – istorija apie draugystę, o jei dar giliau žiūrint – konkurenciją draugystėje.

Kadangi knyga yra skirta ir patiems mažiausiems (leidėja sako, nuo trejų, o aš gal labiau rekomenduočiau nuo ketverių metų amžiaus) – istorija paprasta kaip du kart du. Du puikūs draugai meškinas ir lapinas žaidžia slėpynių. Tik vienam, dėl savaime suprantamų priežasčių, lengviau pasislėpti nei kitam. Knygoje keliami klausimai: ar visada svarbiausia laimėti? Ar mums turi turėti draugo laimė? Ar nusileisti kitam yra pralaimėjimas?

 

Tikrai labai jauki ir šilta istorija, kurią dar papildo ir itin mielos iliustracijos. Kai kurios jų tikrai sukels juoko pliūpsnį mažajam skaitytojui.

Knygos „Eime slėpynių“ autorius Chris Naylor-Ballesteros studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Bradfordo meno koledže, dabar gyvena Prancūzijoje. Teigiama, kad skaitydamas paveikslėlių knygas savo vaikams, jis suprato, kad jos kartais jam labiau patinka negu atžaloms, todėl sugalvojo pats rašyti ir iliustruoti knygas. Ir jam puikiai sekasi! Jo knygos ne kartą apdovanotos ar nominuotos. Ši knyga yra pats naujausias autoriaus kūrinys ir, tikiuosi, leidykla į lietuvių kalbą išvers ir kitus ankstesnius jo darbus. Jei norite apie rašytoją sužinoti daugiau – pasekite į instagrame https://www.instagram.com/chris.naylor.ballesteros/

O jo nuostabią knygą „Eime slėpynių“ rasite knygynuose arba internete https://debesuganyklos.lt/knygynelis/eime-slepyniu/

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.