Knygos

„Didžiulis kalnas, bedugnis vandenynas“ – euforija tėvams, edukacija vaikams

2017-09-28 — Goda Leo0

main

Knygos

„Didžiulis kalnas, bedugnis vandenynas“ – euforija tėvams, edukacija vaikams

2017-09-28 — Goda Leo0

Seniai taip dūsavau „Oh, kaip gražu“, „Na, tu tik pažiūrėk…“ pasiėmusi knygą į rankas. Page Tsou iliustruota knyga „Didžiulis kalnas, bedugnis vandenynas“ yra kažkas TOKIO! Knyga išskirtinė tiek iliustracijomis, tiek ir turiniu.

ILIUSTRACIJOS

IMG_5865

Neužtenka tik apibūdinti, kad jos yra išskirtinės ir itin gražios. Page Tsou – tai vizualinių menų atstovas iš Taipėjaus, Taivano. Jo kūriniai puošia ne tik vaikiškas knygutes, bet ir muzikos albumų viršelius, plakatus. Jis taip pat rengia parodas, yra sulaukęs ne vieno tarptautinio apdovanojimo. Paskutinėse Bolonijos knygų parodose (2016 ir 2017 metais) jis apdovanotas „Bolognaragazzi“ prizu. Tai labiausiai vertinamų tarptautinių prizų pasaulyje vaikų leidybos srityje.

Jeigu tikitės saldžių, išdailintų paveikslėlių – ši knyga visai priešinga. Labai jaučiamos rytų meno tradicijos, grafiškumas ir realistiškumas. Gyvūnai, augalai pavaizduoti iki menkiausios smulkmenos, todėl vaikams lengvai atpažįstami.

TEKSTAI

IMG_5864

Knyga be galo informatyvi. Čia sužinosite apie visą gamtą ir jos įdomiausius reiškinius – aukščiausi, seniausi medžiai, didžiausi taifūnai, įdomiausi gyvūnai. Knyga pasižymi tuo, kad tai ne šiaip pasakojimai apie gamtą, bet tikslūs faktai – lotyniški pavadinimai, kilogramai, centimetrai. Kiekvienas objektas ne tik smulkiai aprašytas, bet ir nupieštas.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad didžiausios sėklos yra seišelinės lodoicės (Lodoicea maldivica) sveria 18 kilogramų ir yra 30 centrimetrų ilgio? Aš net nežinau, kad toks augalas yra, ką jau kalbėti apie sėklas 🙂

Giliausiai siekiančio medžio šaknys yra net 68 metrų ilgio, o speciali šikšnosparnių veislė žiemoja net 1160 metrų gylyje.

Tai knyga – tobula dovana, nes atrodo įspūdingai savo didžiuliu formatu, o turinys bus įdomus ir penkiamečiui, ir penkiasdešimtmečiui. 

Knygą galite įsigyti: https://www.knygos.lt/lt/knygos/didziulis-kalnas–bedugnis-vandenynas–iliustruota-gamtos-stebuklu-kolekcija/

P.S. asmeninis pastebėjimas, kad labai draugiška kaina – toks įspūdingas leidinys nekainuoja nė 9 Eur!

IMG_5863

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.