Knygos

„Automobilio istorija“ – knyga ne tik berniukams!

2017-09-28 — Goda Leo0

main

Knygos

„Automobilio istorija“ – knyga ne tik berniukams!

2017-09-28 — Goda Leo0

Klaidingai manoma, kad automobiliai, detalės, varžtai ir kita mechanika įkandama tik berniukams, o tokios knygutės mergaitėms nei reikalingos, nei įdomios. Maniškės mielai su tėčiu mokosi rišti mazgus, prireikus paduos atsuktuvą ar su malonumu ką nors išardys. Taip, pastaroji dalis pati linksmiausia 🙂 Todėl džiaugiuosi namų biblioteką papildžiusia leidyklos „Balto“ išleista Oldřich Růžička knygele „Automobilio istorija“.

Knygoje nuosekliai pasakojama mašinų istorija nuo atsiradimo iki dabar. Smagu tai, kad tai ne sausai išdėstyti faktai, kaip kas buvo, bet papildyti smagiu tekstu, įdomiausiomis žiniomis bei aiškiais paveiksliukais. Pavyzdžiui, ar žinojote, kaip ir kada atsirado oro pagalvė?

 

IMG_5860

Ir tokia knyga ne tik vaikams – aš taip ir likau neįkandusi vidaus degimo variklio subtilybių, o čia viens du, paprastai ir aiškiai, pagaliau viską sužinojau. Gal ir gėda prisipažinti, bet geriau vėliau nei niekad.

IMG_5857

Tokia knyga labai gerai keliaujant ar vietose, kur tenka palaukti (prie gydytojo kabineto, kelionėje pas močiutę, kol mama verda uogienę…) – nedidelio patogaus formato ir ją gali pradėti skaityti nuo bet kurios vietos. Užsimerkęs atsiverti ir… nagrinėji kas kaip kodėl.

Čia galite paskaityti knygutės ištrauką issuu.com/knygos.lt/docs/automobilio_istorija_istrauka

Knygutę galite įsigyti čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/automobilio-istorija–nuo-puodziaus-rato-iki-virsgarsinio-thrust-ssc/

IMG_5859

IMG_5858

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.