Knygos

Dėmesį kaustanti „Agus ir Monstriukai” serija

2018-11-18 — Goda Leo1

main

Knygos

Dėmesį kaustanti „Agus ir Monstriukai” serija

2018-11-18 — Goda Leo1

Prisipažinsiu, mano vyresnėlė Smiltė nėra tokia knygų mylėtoja, kaip mes su vyru ar net šešiametė Eleonora. Šioji turbūt jau perskaitė daugiau knygų nei sesė. Bet… turbūt ne vaikas kaltas, o knygos, kurios nebūna jau pačios įdomiausios. Užtat atkeliavus naujoms leidyklos „Apkabink mėnulį” knygoms „Agus ir Monstriukai” situacija pasikeitė – vaiko nėra visą savaitgalį, nes jis palinkęs prie knygos.

 

„Agus ir monstriukai” siužetas tikrai labai paprastas ir smagus. Berniukas Agus turi draugelių, įvairių rūšių monstriukų, kurie kartais padeda, kartais trukdo, bet apskritai, elgiasi labai juokingai.

Kas šiose knygose smagiausia? Manau, kad jų pateikimo būdas – tai knyga komiksas. Ne visai komiksas, kur tik vien paveiksliukai,bet ir ne knyga, kur tik tekstas. Toks, sakyčiau, labai malonus miksas. Akį traukia ir tai, kad paveiksliukai viduje spalvoti, „komiksiškai” papildyti šnekamąja kalba, kuri itin patinka vaikams.

Rekomenduojamas amžius – nuo šešerių metų ir tikrai sutinku. Jeigu jūsų vaikas jau pradeda skaityti, čia puikus „kabliukas” sugundyti jį skaityti pačiam, nes pradėjus – nesinori sustoti.

Šiuo metu yra išleistos dvi serijos knygos „Atkeliauja ponas Butinukas” ir „Išgelbėkime restoraną”. Labai tikiuosi, kad čia ne pabaiga, nes tokios įsitraukusios skaitytojos jau seniai nemačiau.

Iš tiesų „Agus ir Monstriukai” serija prasidėjo 2014 metais Barselonoje ir šiuo metu yra parašyta dešimt knygų, kurios išverstos į 11 kalbų. Lauksime kitų!

Knygas galite įsigyti: https://www.apkabinkmenuli.lt/knygos/ Vienos knygos kaina: 6,90 Eur.

O apie knygą jums geriausiai papasakos Smiltė, prisiekusi „Agaus ir monstriukų” gerbėja:

Vienas komentaras

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.