Teatras

Birželio 30 d. spektaklis vaikams „Baisiai gražu“

2020-06-24 — Goda Leo0

main

Teatras

Birželio 30 d. spektaklis vaikams „Baisiai gražu“

2020-06-24 — Goda Leo0

Vėjų teatras, nebegali toliau kentėti ir veržiasi į SCENĄ!

Pasibaigus griežčiausiems karantino reikalavimams, kviečiame į pirmą šio teatro GYVĄ spektaklį po šio itin keisto laikotarpio. Vėl pasimėgaukime teatru, muzika ir šurmuliu žiūrovų salėje – tik šį kartą lauke, po atviru dangumi. Menų spaustuvės 6 scenoje.

 

SVARBU! Bus užtikrinti visi saugumo reikalavimai ir reikiamas atstumas tarp žiūrovų sėdimų vietų.

Ritmas ir garsas vaikams yra ypač svarbūs pasaulio pažinimo elementai. Būtent todėl Vėjų teatras tiek daug dėmesio skiria muzikai ir atpučia teatralizuotą koncertą – „BAISIAI GRAŽU“. Jame skambės dainos, gimusios iš Daivos Čepauskaitės “Baisiai gražių eilėraščių” ir istorijų, kurias ji pati matė ir dailiai užrašė. Atrasti, susipažinti ir susidraugauti su savo baimėmis, patirti neįtikėtinų kulinarinių nuotykių, apsilankyti paukščių turguje ar pabraidyti po mėlyną rūką kviečia aktoriai – Pijus Narijauskas ir Jovita Jankelaitytė. Jų autorinės dainos tarsi auksinės skruzdėlės kutens Jūsų ausis bei širdis ir nepaliks abejingo nė vieno šeimos nario. O kas neišdrįs pakilti ir šokti, galės linguoti ar trepsėti į ritmą.

„Šeimos gido“ įspūdžius apie šį spektaklį galite paskaityti čia https://www.seimosgidas.lt/premjeroje-baisiai-grazu-dainos-ir-vaikams-ir-tevams/

BILIETUS galite įsigyti  www.tiketa.lt/LT/teatralizuotas_koncertas_seimai__baisiai_grazu_lauko_scena_23600?

– Vyresniems nei 6 metų asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.). Apsaugos priemonių nedėvintys žiūrovai į renginius nebus įleidžiami.
– Renginiuose negali dalyvauti asmenys, kuriems privaloma izoliacija (izoliacijos laikotarpiu) bei turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
– Žiūrovų prašome laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo tarp vienas kito, išskyrus sutuoktinius/partnerius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ar rūpintojus.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.