RenginiaiVilnius

Šeštadienį – šventė vaikams Vilniaus mokytojų namuose

2020-09-21 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį – šventė vaikams Vilniaus mokytojų namuose

2020-09-21 — Goda Leo0

Vilniuje atsidaro Laisvės Vėjo Jėgainė! Vilniaus mokytojų namai (Vilniaus g. 39) švenčia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį ir virsta Laisvės vėjo Jėgaine. Šeštadienį, rugsėjo 26 d., kviečiame užsukti į mūsų jėgainę ir tapti vėjo malūnėlių konstruktoriais.

Rugsėjo 26 d. nuo 14 val. Mokytojų namų kiemelio erdvėse įsikurs skirtingi jėgainės cechai: žaliavų, dekoratorių, kostruktorių, smegenų centro, šviesos foto, tvirtinimo ir išbandymų.

 

Nuo 14:00 jėgainė pradės veikti visu pajėgumu. Vos įžengę į kiemą būsimieji konstruktoriai gaus vėjo malūnėlio paruoštukus. Kaip orientaciniame žaidime keliaudami iš vieno cecho į kitą, žingsnis po žingsnio, vaikai pasigamins savo vėjo malūnėlį — Kovo 11-osios simbolį. Vėliau iš jų sukonstruosime Didžiąją laisvės vėtrungę.

15:00 laisvės vėjas atpūs grupę „Kūjeliai” — šėlsime jų koncerte. Šventės dalyvių lauks šviesos foto palapinė, kakavos ir saldumynų baras.

Ateik ir švęskime laisvę!

Renginys nemokamas, tačiau Jūsų saugumui kviečiame užpildyti dalyvio registracijos anketą: https://forms.gle/D12i2foCdKaeDi159

Tel. pasiteiravimui 8 650 14450

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.