Teatras

Kūrybinės dirbtuvės- mokymai  10- 36 mėn. kūdikiams ir jų tėvams  “Kur joji Jonai?‘‘

2020-09-21 — Goda Leo0

main

Teatras

Kūrybinės dirbtuvės- mokymai  10- 36 mėn. kūdikiams ir jų tėvams  “Kur joji Jonai?‘‘

2020-09-21 — Goda Leo0

Aktorė-režisierė Saulė Degutytė ir muzikantas, etnologas Gediminas Žilys kviečia 10–36 mėn. vaikus ir jų tėvelius atsigręžti į mūsų senolių gyvojo, bet vis labiau užmarštin grimztančio paveldo aruodus.

Dirbtuvių kūrėjai žada pačius mažiausius žiūrovus ir jų tėvelius išmokyti senovinių, autentiškų žaidinimų, padėsiančių su žaisme ir, svarbiausia, praktine nauda atlikti kasdienius valgymo, apsirengimo, ruošimosi miegeliui ir kitus ritualus, skirtus kiekvienai dienos daliai: RYTUI, VIDURDIENIUI ir VAKARUI, o taip pat bus mokomos lopšinės- NAKČIAI.  Dirbtuvėse naudojama smulkioji lietuvių tautosaka, t. y. mįslės, žaidinimai, taip pat senovinės apeiginės dainos , taip pat pateikiama idėjų kaip galima namuose įdomiai žaisti su vaikais, naudojant paprastus buities daiktus: puodelį, šaukštą, pagalvę, pintą krepšį ir t.t. Dirbtuvių tekstus galėsime atsiųsti jums asmeniškai.

 

Nuo pat seniausių laikų vaikų ugdymas, paremtas tradicijomis, buvo įprastas dalykas. Apie tai liudija ne tik išlikę daugybė pasakų, vaikų dainelių, žaidimų, bet ir užfiksuotų senosios kartos žmonių prisiminimų. Tautosaka buvo girdima nuo pat mažens ir ne tik giliai įstrigdavo į atmintį, bet ir tapdavo vertybėmis.

Dirbtuvėse gali dalyvauti iki 15 tėvelių su kūdikiais.

Kaina porai ( mamai, arba tėčiui ir vaikui- 10Еur) .

Kūrybinės dirbtuvės – mokymai vyks:

  • rugsėjo 21 d. 11.00val. Menų spaustuvėje, Stiklinėj salėje.
  • spalio 19 d. 11.00val. Menų spaustuvėje, Stiklinėj salėje.
  • lapkričio 16 d. 11.00val. Menų spaustuvėje, Stiklinėj salėje.
  • gruodžio 7d. 11.00val. Menų spaustuvėje, Stiklinėj salėje.

Bilietus platina Tiketa:  https://www.tiketa.lt/LT/stalo_teatras__kurybines_dirbtuves_kudikiams_ir_ju_tevams_kur_joji_jonai

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.