RenginiaiVilnius

Šeštadienį M.Mažvydo bibliotekoje – rėmelių dirbtuvės vaikams

2020-09-21 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį M.Mažvydo bibliotekoje – rėmelių dirbtuvės vaikams

2020-09-21 — Goda Leo0

Vasara baigėsi, rytines miesto gatves linksmina į pamokas lekiantys mokiniai, besiplaikstančiais skvernais kaip ištiestais sparnais plasnojantys paspirtukų ir dviračių vairuotojai, draugai prie rytinio kavos puodelio paskubomis pasakojantys praėjusių atostogų nuotykius… Atrodo galėtum liūdėti, kad šiltasis sezonas baigėsi, bet juk taip gera vėl visiems susitikti, pasišnekučiuoti, gyvai į akis vienas kitam pasižiūrėti… Belieka tik džiaugtis malonia draugija ir kuo daugiau laiko leisti kartu, o tuo pačiu aplankyti ir Jūsų pamėgtas “Kita forma” draugų dirbtuves, kurios taip pat labai pasiilgo gyvų susitikimų.

Šį sezoną dirbtuvėse netik praktiškai prisiliesime prie antrinio panaudojimo – kursime iš antrinių žaliavų, bet ir teoriškai susipažinsime su pagrindiniais atliekų tvarkymo principais, medžiagų kilme, suprasime, kodėl svarbu jas panaudoti dar kartą, gilinsimės į šiuolaikinio žmogaus vartojimo kultūrą, bandysime rasti tam tikro elgesio priežastis, suvokti pasekmes bei ieškoti būdų, kaip paprastais žingsniais kiekvienas galime sumažinti poveikį mus supančiai aplinkai.

 

Tad šeštadieniais atsikelkite truputį anksčiau ir savaitgalius pradėkite linksmai, produktyviai ir kūrybingai!

Paskaita „Atliekų prevencija: kaip išlikti budriam ir draugiškam aplinkai?“

Dirbtuvėse gaminsime rėmelius, kuriuose apgyvendintos džiugios akimirkos taps dar mielesnės.

Registracija į rugsėjo 26 dienos dirbtuves:

Apie registracijos patvirtinimą pranešime el. paštu.

Būsimos dirbtuvėlės

Spalio 17d. 10:00 – 12:00; 12:00 – 14:00 – Paskaita „Antrinis panaudojimas: laisvė fantazijai – laisvė namų spintelėms ir aplinkai.“ Dirbtuvėse gaminsime natūralias žvakes ir žvakides jaukiems rudens vakarams papuošti.

Lapkričio 7d. 10:00 – 12:00; 12:00 – 14:00; Paskaita „Apie atliekų rūšiavimą paprastai – jis ne baubas, o draugas.“ Dirbtuvėse siūsime nedidelius maišelius arbatžolėms ar biriems niekučiams sudėti.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.