KaunasRenginiai

Šeštadienį Kauno prezidentūros kiemelyje – knygos vaikams pristatymas

2022-09-12 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Šeštadienį Kauno prezidentūros kiemelyje – knygos vaikams pristatymas

2022-09-12 — Goda Leo0

Kaunas (stereotipiškai) laikomas labai lietuvišku, tautiškai ir kultūriškai vienalyčiu miestu, nors tai nėra visiška tiesa. Kaunas visuomet buvo ir yra daugiatautis ir daugiakultūris miestas, kuriame sugyveno ir sugyvena skirtingų tautų ir net rasių žmonės. Susipažinkime su jais, jų tradicijomis ir kultūra per pasakas. Pasakos – tai vienas pirminių, archajiškų pasaulio pažinimo būdų, kuris yra artimas ne tik vaikams, bet ir vyresniems.
Rugsėjo 17 d. 13.00 val. leidykla „Debesų ganyklos“ kviečia į Istorinės LR prezidentūros Kaune kiemelį, kuriame vyks renginys „Kultūrų sodas“. Šio renginio metu 13.30 val. pristatys projekto „Kauno tautų pasakos“ rezultatą – knygą „Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos“, į kurią įtrauktos pasakos, sektos „Kauno tautų pasakų“ renginių ciklo metu.
Tai ne vien tradicinė pasakų knyga. Prie pasakų rasite QR kodus, kuriuos nuskaitę mobiliuoju įrenginiu galėsite išgirsti pasaką lietuvių ir originalo kalbomis, taip pat klausytis pasakojimų apie įvairių tautų kultūras ir jų įsitvirtinimą Lietuvoje.
Projektui ir knygai „Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos“ parinktos dvylikos tautų pasakos, kurios primins ir priartins prie daugiakultūrio Kauno. Knygoje pristatomos šių tautų pasakos: armėnų, graikų, lenkų, marokiečių, romų, rumunų, rusų, sirų, totorių, ukrainiečių, vokiečių ir žydų.
Istorinės LR prezidetūros Kaune kiemelyje taip pat galėsite pavartyti ir įsigyti knygą „Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos“.
Projektas yra „Kaunas 2022“ programos dalis.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.