Teatras

Šeštadienį ir sekmadienį – spektakliai vaikams iki 3 m.

2019-06-12 — Goda Leo0

main

Teatras

Šeštadienį ir sekmadienį – spektakliai vaikams iki 3 m.

2019-06-12 — Goda Leo0

Kultūros nakties renginių daugelis mažiausių nesulauks, todėl kviečiu šeštadienį ar sekmadienį apsilankyti teatro „Pradžia” paskutiniuose birželio spektakliuose.

Šeštadienį 11 val. spektaklis “Op!” (rež. E. Kižaitė) 18 mėn. – 3 m. vaikams

 

Saulę, Mėnulį ir žvaigždes žmogus pradėjo stebėti nuo savo egzistavimo pradžios. Jungė juos į sistemas, galvojo pavadinimus, grožėjosi. Tai rodo nepaprastą žmogaus sumanumą ir kūrybiškumą. Lygiai tokie pat smalsūs, kūrybiški ir ieškantys naujovių yra mūsų vaikai. Jie vieną dieną pramerkia savo klausiančias akis ir tuoj pat nori žinoti viską, kas juos supa ir kodėl.

Skleistis fantazijai žiūrovams padės smalsusis vaikas vieną vakarą netikėtai sutikęs nakties dangaus kūnus valdančią mistinę būtybę. Teatro erdvė šiame spektaklyje prisodrinta garsų ir estetiškos vizualikos. Visa tai, kas prikausto mažiausiųjų dėmesį ir sužadina smalsumo pojūčius. Spektaklio metu per judesį, šviesas bei muziką žiūrovai sužinos, kas yra auštai virš mūsų.

Sekmadienį 10 val. ir 12 val. spektaklis “Upė” (rež. I. Jackevičiūtė) 6 mėn. – 3 m. vaikams

Vanduo – viena iš keturių, žemę valdančių stichijų. Įvairių pasaulio tautų mitologijose vanduo simbolizuoja gyvybę ir yra visko pradžia. Judesio spektaklis „Upė“ skirtas patiems mažiausiems, 0-3 metų vaikams. Klasikinės muzikos garsai, minkštos scenografijos detalės panardins mažuosius žiūrovus į fantazijos vandenynus, vandens impulsų atplukdytas mistines erdves, istorijas, o tuo pačiu – ugdys vaikų jusles ir pojūčius.

Bilietai: bit.ly/teatrasvaikams

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.