Įdomu

Šeimos fotosesija: ką apsirengti?

2020-11-07 — Goda Leo0

main

Įdomu

Šeimos fotosesija: ką apsirengti?

2020-11-07 — Goda Leo0

Daugelyje šeimų bendra fotosesija tampa labai smagia tradicija – įsiamžintos akimirkos vėliau primena atitinkamą gyvenimo etapą, todėl nuotraukos daromos ne tik vasarą, bet ir visais kitais metų laikais. Vienas pagrindinių rūpesčių šiuo atveju yra apranga – juk būtent nuo jos priklauso dalis fotosesijos sėkmės. Susipažinkite su svarbiausiais patarimais, kurie padės suformuoti nepriekaištingą visos šeimos įvaizdį.

Atsižvelkite į fotosesijos lokaciją

 

Labai svarbu, kad visų Jūsų apranga nesusilietų su fonu – tuomet net ir patiems geriausiems fotografams nepavyks ištaisyti šios klaidos. Pavyzdžiui, jeigu fotografuositės tarp žaliuojančių medžių, patiems žalios spalvos reikėtų privengti. Jei fotosesija vyks namuose, rūbų stilių patartina šiek tiek derinti ir prie jų interjero. Tai nereiškia, kad patys turite tapti į foną įsiliejančia detale, tačiau jeigu elegantiškoje ar šiek tiek prabangioje aplinkoje būsite su labai ryškiais, neoniniais ar blizgančiais rūbais, nuotraukose toks kontrastas dar labiau išryškės.

Nepersistenkite su raštuotomis detalėmis

Geriausia, jeigu fotosesijos metu vilkimi vyriški paltai ar bet kurių kitų namiškių rūbai bus vienspalviai – taip sukursite kur kas darnesnį bendrą vaizdą, o ir nuotraukos bus harmoningesnės. Tiesa, vieni languoti marškiniai ar įvairiomis geometrinėmis figūromis papuoštas džemperis nuotraukoje gali būti, tačiau įsitikinkite, kad juos vilkės tik vienas namiškis. Tuo tarpu ryškių užrašų ar logotipų reikėtų visiškai atsisakyti – jie nukreips žvilgsnį nuo žmonių, tad tokių rezultatų norėtųsi išvengti.

Pasirūpinkite, kad drabužiai būtų komfortiški

Norisi, kad tiek Jūs, tiek vaikai fotosesijoje atsiskleistų pačiomis gražiausiomis spalvomis, tačiau tam nebūtina rinktis tokių rūbų, kuriuos dėvėtumėte tik ypatingomis progomis. Tuo labiau, jei jie yra aptempti, varžantys judesius ar kitais būdais keliantys diskomfortą. Tiek Jūs, tiek ir vaikai turite jaustis patogiai – taip išvengsite labai statiškų kadrų ir turėsite kur kas natūraliau atrodančių nuotraukų. Dar geriau, jei kiekvienas namiškis galės daugiau ar mažiau atskleisti savo individualumą – bendrą stilistiką reikia išlaikyti, tačiau lygiai taip pat svarbu, jog fotografijose matytųsi kiekvieno šeimos nario asmenybė.

Apsieikite su vienu rūbų deriniu

Nors norėtųsi vienos fotosesijos metu pasidaryti kuo daugiau skirtingų nuotraukų, nepersistenkite. Tiek persirengdami patys, tiek perrenginėdami vaikus, papildomai pavargsite, o tai netruks atsispindėti ir Jūsų nuotraukose. Tiesa, kartais galima pažaisti su drabužių sluoksniavimu. Pavyzdžiui, jei fotosesija vyksta lauke, vienos nuotraukos gali būti su paltais, o kitos – jau be jų. Su vaikais taip verčiau nerizikuoti, tačiau Jūs patys dėl kelių puikių kadrų galite pakentėti. Plačią moteriškų paltų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/paltai-moterims.

Apgalvoję visus šiuos niuansus, lengvai atrasite fotosesijai puikiai tinkančius rūbus. Visgi, nepamirškite, jog labai svarbus ir tinkamas namiškių nusiteikimas bei smagi nuotaika – tai taip pat turės įtakos nuotraukų kokybei.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.