RenginiaiVirtualūs

Šeimadienių bibliotekoje – idėjos, kaip prasmingai leisti laiką su šeima

2020-12-14 — Goda Leo0

main

RenginiaiVirtualūs

Šeimadienių bibliotekoje – idėjos, kaip prasmingai leisti laiką su šeima

2020-12-14 — Goda Leo0

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka pristato „Šeimadienių biblioteką“ – virtualų edukacinių filmukų katalogą, kuriame rasite daug smagių idėjų, ką veikti su vaikais per karantiną: išmoksite gaminti ypatingą „Tinginį“, išgirsite, kaip savo knygas skaito autoriai, atsipalaiduosite darydami smagius kūrybinius darbelius.

„Šeimadienių biblioteka“ skirta įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Iš viso sukurta 14 vaizdo įrašų, kuriuose nusifilmavo etnomuzikos puoselėtoja Agota Zdanavičiūtė-Bėkštė, aktorė Kamilė Petruškevičiūtė, rašytojai Benas Bėrantas, Kotryna Zylė, Vilija Kvieskaitė, dailės terapijos specialistė Edita Gilė, kūrybiškumo mokytoja, aktorė Kristina Savickytė, dizainerė Onė Maldžiūnaitė ir kiti savo sričių profesionalai.

 

Svetainėje seimadieniubiblioteka.amb.lt rasite edukacinių filmukų katalogą, kurį kviečiame atsidaryti tada, kai pritrūksta įkvėpimo veikloms namuose. Visos veiklos sugrupuotos pagal temas „Menas“, „Savęs pažinimas“, „Tvari gyvensena“ ir „Skaitymo skatinimas“, tad rinkitės, kuri Jums atrodo tą dieną įdomi ir smagiai leiskite laiką su šeima.

Projekto, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, vadovė Ieva Pranckūnaitė sako, kad kūrybinis procesas buvo labai smagus: „Įsiminė kalėdinės edukacijos filmavimas, tuo metu buvo spalio vidurys, o mes Didžiojoje bibliotekos salėje kūrėme šventinę nuotaiką. Juokavome, kad Kalėdos šiemet mūsų bibliotekoje prasidėjo… rudenį! Dar vienas kuriozas buvo filmuojant edukaciją „Kelionė į šeimos virtuvėlę“, kai mažylis išjungė prailgintuvą ir neįsirašė dalis edukacijos, teko perfilmuoti iš naujo“.

Tikimės, kad „Šeimadienių biblioteka“ taps puikiu pagalbininku šeimoms per karantiną, kuomet esame kviečiami likti namuose ir leisti laiką savo artimųjų rate. Laikas, praleistas žaidžiant su tėvais, vaikams yra pati vertingiausia dovana, kokią tik galime padovanoti.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.