Knygos

„Ponas Sniegas“ – žiemiška stebuklų knyga vaikams

2023-12-18 — Goda Leo0

main

Knygos

„Ponas Sniegas“ – žiemiška stebuklų knyga vaikams

2023-12-18 — Goda Leo0

Dar dabar pamenu, kaip skundžiausi tėvams, kad prašiau padovanoti arkliuką, o vietoje to, gavau sesę. Aišku, dabar džiaugiuosi labiau sese. Nauja „Baltos lankos“ leidyklos knyga „Ponas Sniegas“ priminė man šią asmeninę istoriją. Lygiai taip pat ir girdimus skundus iš vyriausios dukros, kad mes jai NET arkliuko nenuperkam…

Ar pastebėjote, kad žiemą, norisi skaityti žiemiškas pasakas? Jaukiai ir šiltai susisukus versti puslapius, kuriuose vyksta ypatingi dalykai – ten siaučia pūgos, šoka besmegeniai ar nutinka stebuklai. Bernard Villiot „Ponas Sniegas“ – viena iš tokių knygų. Nors joje sniego ir šalčio netrūksta, knygutė yra labai šilta. Ji pasakoja apie ypatingą mergaitės ir iš sniego nulipdyto žirgo draugystę. Mirabelė labai trokšta arkliuko, bet kadangi jo negauna, tenka nusilipdyti. Niekas nebūtų patikėjęs, kad tas sniego žirgas gali atgyti. Pasirodo, su tais snieginiais gyvūnais ne tik linksma, bet kartais ir pavojinga. Nesinori išduoti visos istorijos, bet ji tikrai labai laimingai baigiasi.

 

Išskirtinės ir „Ponas Sniegas“ iliustracijos, kurias kūrė Tristan Gion.Balta, rusva ir melsva – trys pagrindinės spalvos visose puslapiuose sukuria tą žiemišką, atšiaurų, bet tuo pačiu ir jaukų įvaizdį. Tiesa, paskutinis knygos puslapis pražįsta visomis spalvomis, bet, kaip ir sakiau, neišduosiu kodėl.

Ši žiemos pasaka labiausiai patiks 3-5 metų vaikams, bet ją su malonumu patys perskaitys ir pradinukai, nes žodžių nėra jau taip mažai. Apibendrinant, tai knyga apie šiltą ir šaltą – karštą draugystę ir sniego daromus stebuklus. Tikra odė žiemai!

Knygą rasite knygynuose arba internetu https://www.baltoslankos.lt/ponas-sniegas

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.