Knygos

Pasaka prieš miegą ar…?

2019-03-01 — Goda Leo0

main

Knygos

Pasaka prieš miegą ar…?

2019-03-01 — Goda Leo0

Kai už lango siaučia pūga ar vėjas drasko medžius, tenka prisigalvoti veiklos namuose. O ką daryti, kai prieš miegą nusibosta sekti vis tas pačias ir tas pačias pasakas? Ogi galima… suskaičiuoti aveles! Taip, taip! Ir linksma, ir veikla nauja, ir netgi edukacinis procesas nenutrūksta – kiek daugiausiai avelių galime suskaičiuoti?! O kad linksmiau būtų, galima aveles skaičiuoti ne vien tik mintyse, bet knygelėje, kaip mes padarėme su knyga „Miego avelės”.

Beskaičiuojant mažiesiems pasaulio tyrinėtojams dažnai kyla įvairių klausimų – kas tos avelės? Kaip jas reikia skaičiuoti? Koks kitos avelės numeris? Ar galima jas skaičiuoti ne iš eilės? Ką dieną veikia avelės, jeigu vakare reikia jas suskaičiuoti? Ir išvis – ar joms patinka būti suskaičiuotom? Galima netgi tas aveles ir namuose pasigaminti, ir į lovą susiguldyti, ir joms pačioms pasaką pasekti! Kai mamai trūksta fantazijos, šioje knygelėje galima rasti atsakymus į visus mažųjų klausimus apie aveles, jų kasdienybę, veiklą, siekius, troškimus… visa tai iliustruota labai gražiais piešinėliais, į kuriuos žiūrėdami vaikai (o gal ir tėveliai?..) gali sukurti kasdien vis naują, savo, avelių gyvenimo istoriją.

 

Knygelė pasitinka ne tik nuostabiais piešinėliais, bet moko nepasiduoti, siekti tikslo, kovoti už savo svajonę. Bent jau man, tas ir svarbiausia – naujus, svarbius dalykus mokytis įdomiai ir prasmingai. Juk svajonės pildosi, tereikia labai norėti ir nepasiduoti! 🙂

Aveles išsikviesti galite čia: debesuganyklos.lt/knygynelis/nesuskaiciuotos-miego-aveles/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.