Knygos

Knyga vaikams, kurią turi skaityti visos mamos

2020-11-23 — Goda Leo0

main

Knygos

Knyga vaikams, kurią turi skaityti visos mamos

2020-11-23 — Goda Leo0

Tinklaraščio „Rasa Rašo“ autorę Rasą Borodiną seku jau seniai – ji visuomet įdomiai apžvelgia knygas, dalijasi kaučingo, psichologijos patarimais, o metų pradžioje išleido knygą „16 gydančių istorijų“. Žodžiu, smart moteris, kurią kartą mačiau ir gyvai 🙂 Todėl, tiesą pasakius, nenustebau ir jos nauju debiutu – knyga vaikams „Pasimatymas su mama“. Labiau maloniai nustebino, toks gražus išpildymas už kurį reikia dėkoti Aleksandrai Berlinskajai.

Knygos tema palies KIEKVIENĄ mamą. Aš nežinau nė vienos tos tobulosios, kuri mano, jog skiria vaikams pakankamai dėmesio ir širdelės jai dėl to negraužia. Tiek aš, tiek visos mano pažįstamos mamos turi susigyventi su tuo kirminu, kuris krimsteli sąžinės kaskart, kai pasakai vaikui „tu palauk, aš padarysiu tą ir aną, tada galėsim kažką nuveikti kartu“. Taisyklė, kad „tas ir anas“ užtrunka ir KOKYBIŠKOMS veikloms laiko vis mažiau ir mažiau.

 

Jau pasikartosiu, bet tam tikra prasme esu dėkinga karantinui, kuris šiek tiek sustabdė gyvenimo tempą ir dabar tikrai puiki proga atsiversi knygą „Pasimatymas su mama“. Joje glaustai ir paprastai pasakojama Luko istorija, kuris turi labai šaunią šeimą ir tik vieną nedidelę problemą „kartais, kai noriu žaisti su mama, ji būna labai užsiėmusi ir prašo palaukti. O laukti, kaip jau žinote, ne visada lengva.“

Vieną rytą mama berniuką pakviečia į pasimatymą – jie kartu leidžiasi į indėnišką žygį, patiria daugybę nuotykių, medžioja žvėris ir plaukioja pavojingoje upėje. Nesvarbu, kad iš namų net neiškėlė kojos!

Pirmiausia, šią knygą namuose čiupo skaityti Eleonora. Oho, idėja ją taip sužavėjo, kad nė neprašyta perskaitė šešiametei Olivijai. OMG, idėja tiesiog tobula, ypač, jei knygą skaitai penktadienio vakarą. Juk prieš akis visas savaitgalis ir… mama!

Dabar pirmadienis, bet prisipažinsiu, buvau net trijuose pasimatymuose! Ir tai buvo tobuliausiai praleistas laikas, nors nenuveikėme nieko labai ypatingo, tiesiog atlikome kasdienines užduotis ypakuotas į blizgantį pasimatymų popierių: leidomės į žygius su šuniu, keliavome paiimti siuntinį ar nusipirkti biuro kėdę. Pasimatymuose dar paturbinome vieną dalyką – kadangi namuose lieka dvi visuomet belaukiančios kada jos galės leistis į nuotykį, būtina joms parnešti dovanėlę!

Knyga ne tik įkvėps dažniau rengti pasimatymas, bet rasite ir keletą patarimų, kaip tuos pasimatymus planuoti, kas juose svarbu ir ką tai mums duoda. O jei jums kyla klausimų, ką nuveikti – Rasa knygos gale dalijasi idėjomis, kurios nieko nekainuoja, bet neša tonas džiaugsmo!

Na, o pabaigai, atskiri ditirambai tokiame žanre debiutuojančiai Aleksandrai. Ji, išduosiu nupiešė, kitos Rasos knygos viršelį, bet visą vaikišką knygutę iliustravo pirmą kartą! Rezultatas – labai labai šviesios, šiltos ir nuotaikingos iliustracijos su mielomis smulkmenomis (pvz. atkreipkite dėmesį į užrašą ant marškinėlių pasiūlyme surengti madų šou).

Duetas knygą išleido pats, todėl „Pasimatymas su mama“galima įsigyti visuose knygynuose arba dar geriau – www.visaigerosmamos.lt   Tuomet gausite ne tik ypatingą įpakavimą, bet ir asmeninį palinkėjimą savo vaikui!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.