RenginiaiVilnius

Šį šeštadienį Valstybės pažinimo centre – žalių idėjų festivalis

2021-06-03 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šį šeštadienį Valstybės pažinimo centre – žalių idėjų festivalis

2021-06-03 — Goda Leo0

Valstybės pažinimo centras šį šeštadienį, birželio 5 d., jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Žaliųjų idėjų festivalio ir kviečia Jus dalyvauti Žalios Lietuvos piliečio veiklose!

PROGRAMA:

10:00-18:00 Orientacinis žaidimas šeimoms „Žalios Lietuvos pilietis“ kartu su Baltijos aplinkos forumu
Orientacinio žaidimo metu vykdydami interaktyvias užduotis sužinosite, kaip galite prisidėti prie tvaresnės ir žalesnės Lietuvos kūrimo, aplankysite įvairias Valstybės pažinimo centro ekspozicijos dalis bei parke esančias dirbtuves. Sėkmingai įveikus užduotis būsite apdovanoti prizais bei diplomais!
Vieta: Valstybės pažinimo centras bei parkas

 

10:00-18:00 Denim Diaries atnaujintų atvirlaiškių dirbtuvės
Kviečiame visus – ir jaunuosius, ir vyresnius renginio dalyvius, išreikšti savą „Žalios Lietuvos“ viziją per kūrybą – dekoruoti naujam gyvenimui prikeltus atvirlaiškius. Dirbtuvių metu prisiliesite prie daiktų pernaudojimo, sužinosite apie drabužių priežiūros, atnaujinimo, perdirbimo, rūšiavimo galimybes bei atliekų sutvarkymo perspektyvas.
Vieta: Valstybės pažinimo centro biblioteka

11:00 – 11:45 Denim Diaries susitikimas – diskusija apie džinsų pernaudojimo ir perdirbimo prasmę bei galimybes
Susitikimo metu tekstilės pramonės problematika bus pristatoma per džinsus, populiariausias pasaulyje kelnes: gamtos ir žmogiškųjų resursų poreikis šiam gaminiui sukurti, pasiūlos ir paklausos santykis, dėvėjimo ypatumai, pernaudojimo bei perdirbimo galimybės ir, galiausiai, lemtis, ištinkanti nebereikalingus džinsus tuomet, kai jie patenka į mišrių komunalinių atliekų ar tekstilei skirtus konteinerius.
Turite nereikalingų džinsų? Kviečiame atsinešti su savimi į dirbtuves ir prikelti juos antram gyvenimui!
Vieta: Valstybės pažinimo centro biblioteka

10:00-18:00 Inovacijų biuro Interaktyvūs plakatai aplinkosaugos tematika
Renginio dalyviai Inovacijų biuro stende galės išbandyti interaktyvius plakatus, skenuoti grafinius kodus bei plačiau sužinoti apie projektą, plakatų galimybes bei jų taikymą. Viso renginio metu veiks „Žaliųjų idėjų bankas“, tad visi norintys galės siūlyti idėjas bei sumanymus, kurių dėka būtų kuriama ekologiškesnė visuomenė bei aplinka. Geriausios idėjos autorius bus apdovanotas prizais!
Vieta: Valstybės pažinimo centro II aukštas

10:00-18:00 Žalios Lietuvos piliečio fotografijų demonstravimas
Nusifotografavus ir pasirašius „Žalios Lietuvos deklaraciją“, kviečiame bandyti atrasti savo fotografiją tarp visų Žalios Lietuvos piliečių! Taip pat, nespėjus atsiimti atspausdintos fotografijos, jas galėsite rasti Valstybės pažinimo centre.
Vieta: Valstybės pažinimo centro parodų salė

13:00-18:00 Žalios Lietuvos deklaracijos demonstravimas
LRP Gitanui Nausėdai paskelbus „Žalios Lietuvos deklaraciją“ galėsite ją detaliai perskaityti bei išnagrinėti Valstybės pažinimo centre. Raskite artimiausias idėjas ir jas įgyvendinkite!
Vieta: Valstybės pažinimo centro amfiteatras

Taip pat apsilankę Valstybės pažinimo centre kaip ir kiekvieną šeštadienį galėsite nagrinėti ekspoziciją, pildyti šeimos leidinius ar užsiimti kitomis veiklomis – žaisti su išmaniaisiais kubais ir Kahoot, dėlioti herbus bei eilėraščius ar dalyvauti laivų mūšyje!

Iki susitikimo šeštadienį!

Šį šeštadienį įėjimas į Valstybės pažinimo centrą tik iš Universiteto gatvės pusės. Lankytojų bus prašoma pateikti Galimybių pasą.

Valstybės pažinimo centras birželio 6 d. nedirbs – minime Tėvo dieną.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.