Knygos

Kitoks Advento kalendorius: kūrybinės idėjos visai šeimai

2018-11-18 — Goda Leo1

main

Knygos

Kitoks Advento kalendorius: kūrybinės idėjos visai šeimai

2018-11-18 — Goda Leo1

Leidykla „Šviesa” prieš šventes nustebino labai originaliu leidiniu – ant sienos kabinamu Advento kalendoriumi su 24-iomis užduotimis. Jas sukūrė „Skaičių pasakų” (apie kurias rašiau čia: https://www.seimosgidas.lt/matematika-linksmai-nauja-knyga-vaikams-apie-skaicius/ ) autorės Lina Matiukaitė ir Ieva Kilinienė, kurios siūlo kurti, klijuoti, žaisti kartu visai šeimai, nes laikas praleistas kartu, gražiausias vaikystės atsiminimas. 110% procentų pritariu joms, todėl dalinuosi įspūdžiais pavarčius šį kalendorių dar nesulaukus Advento, kad turėtumėte laiko įsigyti.

Formatas: kalendorius yra didelis, A3 formato stori lapai susegti spirale ir turi specialų kabliuką kabinimui ant sienos.

 

Turinys: kiekviename puslapyje po vieną užduotį, kurios veikėjai – „Skaičių pasakų” gyventojai. Vienur reikia suvedžioti, kitur pagalvoti, trečius sukarpyti ir suklijuoti. Užduotys nesikartoja, o vaikai, pamatę kalendorių jau dabar norėjo pulti spręsti.

Man labiausiai patiko gruodžio 11-ta 😀 Ne tik linksmybės, bet ir rimti darbai vaikų laukia!

Amžius: ant kalendoriaus parašyta, kad jis skirtas 4+ amžiaus vaikams. Tas tiesa, jaunesni sunkiau įveiks užduotėles, bet pabrėžčiau, kad vyresniems nei 7 metų vaikams jos jau per lengvos. Toks viduriukas 4-6 metai.

Bendras įvertinimas: smagu, kad užduotys skirtingos ir labai patinka kitokio, nesaldaininio kalendoriaus idėja. Manau, kad galite susikurti ritualą ir kas rytą ar vakarą išspręsti po vieną lapą – nors labai norėsis daryti dar ir dar, tai skatins vaikus kantrybės. Be to, iš patirties sakau, kad kai gauna užduočių knygelę, maniškės puola spręsti, o tada įpusėjusios dažnai meta. O jau vėliau pradėtos imti nesinori. Tiesa, siūlau išsprendus kiekvieną lapą nuplėšti, o jo kitą pusę panaudoti kalėdiniams piešiniams 🙂

Įsigyti galite knygynuose arba internetu: http://www.sviesa.lt/leidiniai/advento-kalendorius-24-k-rybin-s-veiklos-id-jos-visai-eimai8

Vienas komentaras

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.