Teatras

Kaune – vaikiškas spektaklis be žodžių

2019-05-02 — Goda Leo0

main

Teatras

Kaune – vaikiškas spektaklis be žodžių

2019-05-02 — Goda Leo0

Gegužės 4 d., šeštadienį, 12 val. Kauno valstybinis lėlių teatras kviečia į spektaklį šeimai be žodžių „Užburtas kalnas“ (nuo 8 m.)

Autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas Dailininkė Giedrė Brazytė Kompozitorius Olegas Jerochinas Garso efektai „Aktida“ Vaidina: Jolita Ross, Mindaugas Černiauskas, Remigijus Endriukaitis, Andrius Žiurauskas Premjera 2018 – 11 – 24 Trukmė – 50 min.

 

2019 m. apdovanotas „FORTŪNOS“ statulėle ir „AUKSINIU SCENOS KRYŽIUM“

Kalno papėdėje įsikūrusios skirtingų tikėjimų tautos nuo saulėtekio iki saulėlydžio gyvena pagal savo papročius ir tradicijas ir niekaip negali sutarti, kieno religija yra svarbesnė, kieno Dievas yra galingesnis. Netikėtai viršukalnėje įsiplieskus žiburiui, pasklinda gandas, kad, jei koks drąsuolis palies jį ranka, žmonės taps laimingi iki pat amžių pabaigos. Ir pradėjo ropštis tautų atstovai į statų kalną viską pametę dėl pažadėtos laimės. Begalinis noras paliesti Laimės žiburį priverčia per amžių amžius besikivirčijančius kaimynus pamiršti pykčius ir drauge siekti tikslo, tačiau spektaklio kūrėjai ruošia žiūrovams staigmeną ir nežada lengvai nuspėjamos istorijos pabaigos…   Kinematografiškame, vaizdiniais kuriamame pasakojime, „pagardintame“ komiškomis situacijomis ir žiupsniu ironijos, gvildenama tolerancijos tema, akcentuojama pagarba ir pakantumas kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, kitai kultūrai ar tautai, nepamirštant savųjų šaknų ir savojo identiteto.

Apie „Užburtą kalną” atsiliepimą parašė ir mama Sigita: https://www.seimosgidas.lt/spektaklis-be-zodziu-uzburtas-kalnas/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.