Knygos

Kas yra orka? Kokios spalvos flamingas? Knyga apie gyvūnus!

2019-01-02 — Goda Leo0

main

Knygos

Kas yra orka? Kokios spalvos flamingas? Knyga apie gyvūnus!

2019-01-02 — Goda Leo0

Pamenu, augindama pirmąją dukrą turėjome dvi paveikslėlių knygas, kuriose buvo vaizduojami buitiniai daiktai, pažindinama su mus supančia aplinka: medis, kėdė, stalas, dantų šepetukas ir pan. Viena buvo su kompiuterinės grafikos paveikslėliais (tie, tokie nupiešti, bet netikri), o kita su nuotraukomis. Spėkit, kurią labiau mėgo?

Tad Olivijai gavus dovanų knygą „Pirmieji 100 gyvūnų” labai apsidžiaugiau – gyvūnai joje yra realistiški, nes naudojamos nuotraukos. Išties, gal keturmetė tokiai knygai ir per didelė, bet jai ji labai patiko. Tai knyga, kur ji puikiai gaudėsi, įdėmiai klausė, ką pasakoju apie tuos gyvūnus ir sprendė užduotis. Jei yra galimybė, pradėti vartyti rekomenduočiau nuo 1,5 metų, tikrai rasite kuo sudominti mažylį.

 

Labiausiai įvertinčiau tai, kad kiekvienas puslapis yra skirtingas ir knyga labai nenuobodi, joje net 50 atverčiamų paveikslėlių, o juk žinote, kaip jie patinka vaikams! Gyvūnai suskirstyti į kategorijas – gyvenantys vandenyje, džiunglėse, ūkyje ir pan. Viename puslapyje supažindinama su jais, o kitame laukia užduotis. Edukacija vyksta ne tik apie gyvūnus, bet ir „užgriebiamos” kitos temos – spalvos, priešingybės, skaičiai, nes reikia palyginti gyvūnus, atrasti jų spalvas, skaičiuoti drugelius.

Žinoma, labiausiai smagu atrasti gyvūnus, kurie jau Olivija pažįsta ir matė, o labiausiai nustebino tai, kad pagrandukės mėgstamiausias gyvūnas yra… avytė.

Knyga didesnio formato, kietu paminkštintu viršeliu, o puslapiai tvirti, atsparūs ilgiems vartymams ir baksnojimams „kas čia?”. Knygos kaina – internetiniame puslapyje www.baltoslankos.lt 8 Eur.

Pirmieji 100 gyvūnų.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.