Teatras

KARANTINAS KŪRYBOS  NESUSTABDĖ – LĖLIŲ VEŽIMO TEATRAS PRISTATO PREMJERĄ

2020-12-03 — Goda Leo0

main

Teatras

KARANTINAS KŪRYBOS  NESUSTABDĖ – LĖLIŲ VEŽIMO TEATRAS PRISTATO PREMJERĄ

2020-12-03 — Goda Leo0

Panevėžio lėlių vežimo teatras kartu su režisieriumi iš Ukrainos Konstantinu Grosmanu pristato edukacinį, interaktyvų spektaklį mažiesiems – Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais “Su sraige aplink pasaulį”. Spektaklis statomas teatrui šiek tiek neįprastu – nuotoliniu būdu. Režisierius būdamas Ukrainoje, stato spektaklį, su kūrybine teatro grupe bendraudamas „online“ būdu.

Romantinio idealizmo stiliumi keliaudami, ieškosime gražaus pasaulio, pilno stebuklų, nepatirtų pojūčių, spalvų ir nuotykių. Ir mažas ir didelis pakeleivis bus kviečiamas bent trumpam stabtelėti, apsidairyti aplink savo pasaulį, pamatyti, išgirsti, paliesti, pajausti, patirti naujų emocijų, susimąstyti… Mokysime patyrus kelionės privalumus ir trūkumus – išreikšti. Koks yra pasaulis? Ar reikia kelionę aplink pasaulį planuotis iš anksto? Ar daug daiktų reikia keliaujant? Kokią transporto priemonę kelionei pasirinko sraigė? Ar ilgai keliavo? Kokių nuotykių sraigė patyrė kelionėje? Kokias pasaulio vietas aplankė? Ką sutiko? Ar gera buvo sugrįžti namo? O gal negrįžo? Į visus šiuos klausimus ir dar daugiau, atsakymą rasite pažiūrėję spektaklį “Su sraige aplink pasaulį”.

 

Tačiau kol kas spektaklio premjera numatoma be žiūrovų gruodžio 10 dieną. Dėl susidariusios nepalankios epideminės COVID-19 situacijos ir paskelbto karantino šalyje ir pasaulyje, mažieji žiūrovai gyvai apsilankyti PREMJEROJE  bus kviečiami kai keliauti visiems bus saugu.

  • Spektaklio režisierius – Konstantinas Grosmanas; 
  • Dailininkė – Natalija Jagupova;
  • Kompozitorius – Aleksandras Poliščiukas;
  • Aktoriai – Danutė Rukšienė, Rima Lapinskienė, Igoris Ignatenko, Oleksandras Železnovas, Stanislavas Alochinas, Vladyslavas Mozghovyjus;
  • Garso režisierius – Andrius Gaigalas;
  • Šviesos režisierius – Ina Jackūnienė;
  • Režisieriaus asistentė – Reda Matuzevičienė;
  • Spektaklį kuriant dalyvavo: Oleksandras Serhijenko, Daiva Matiukaitė, Gražina Tamulytė, Oksana Rossol;
  • Teatro meno vadovas – Antanas Markuckis.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 2 metų.

Kad laukimas saugaus susitikimo neprailgtų, teatro kolektyvas kviečia vaikus svajoti, piešti ir dalyvauti piešinių konkurse “Mano svajonių kelionė”.  Piešinius siųskite į Panevėžio lėlių vežimo teatro facebook puslapį https://www.facebook.com/Panevezioleliuvezimoteatras, kur ir vyks vaikų piešinių paroda. Sausio 15 dieną burtų keliu bus išrinkti 3 nugalėtojai. Prizas – kvietimai į lėlių vežimo teatro naują spektaklį „SU SRAIGE APLINK PASAULĮ“.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.