Įdomu

Kaip su šeima surengti SPA dieną namuose?

2022-09-28 — Goda Leo0

main

Įdomu

Kaip su šeima surengti SPA dieną namuose?

2022-09-28 — Goda Leo0

Žodis SPA skamba prabangiai, tarsi tai yra sau leisti galinčių malonumas. Iš dalies laiko sau skyrimas ir yra prabanga, tačiau jums nebūtina planuotis visos kelionės į SPA centrą, jog tik ten galėtumėte atsipalaiduoti ir pailsėti. Turime visas galimybes namuose, kuriuos ne veltui kuriame mums patogius bei jaukius būti. Viena diena kokybiško poilsio jus pakraus visai ateinančiai savaitei!

Bet ar tai įmanoma, kai namuose išdykauja vaikai ir rūpesčiais dalinatės su vyru? Tikrai taip! SPA diena namuose gali tapti puiki pamoka vaikams, kaip nuo ankstyvų dienų rūpintis savimi ir prioretizuoti save. Taip pat, niekas kitas taip nesuartina šeimos kaip praleistas laikas kartu. Rūpindamiesi vieni kitais galite priminti artimiesiems, kaip stipriai juos mylite. 

 

Dalinamės būdais, kaip su šeima galite surengti SPA dieną namuose.

Pirmiausia, pasiruoškite aplinką

Kiekvienam jūsų kūno pojūčiui suteikite malonumą – pasirūpinkite, jog kuriant raminančią atmosferą jums nieko nepritrūktų. Taip pat, nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad smulkmenos mažai ką pakeis, tačiau jos visumoje sukuria visai kitą erdvę. Būtent to jums ir reikia, jog lengviau pereitumėte prie naujo režimo. Keli žingsniai, padėsiantys namus paversti SPA:

 • Apgalvokite vietą, kur bus jūsų SPA. Jei vaikai itin maži, norėsite išvengti nemalonių išsiliejimų ar dūžių. Įprastai renkamasi vonia ir miegamasis, kuriame patogu įsitaisyti po maudynių. 
 • Paminėjus apie galimus išsiliejimus, jų išvengti padės rankšluosčiai. Kiekvienam šeimos nariui patieskite po rankšluostį. Jei naudositės įvairiomis vonelėmis, tai leis be papildomo rūpesčio mėgautis procedūra.
 • Pasiruoškite šlepetes, chalatus ar laisvo kritimo drabužius, kurie užtikrins visokeriopą patogumą. Taip pat minkšti rūbeliai suteikia jaukų apgaubusio pledo jausmą.
 • Pritemdykite šviesą ir uždekite kvapą skleidžiančias žvakes. Tai sukurs jaukumą ir dėmesį nukreips į kūno pojūčius. Malonus kvapas padės lengviau nuraminti mintis. 
 • Kaipgi be muzikos? Būtinai įsijunkite ją. Galite susirasti specialiai SPA skirtą grojaraštį ar išbandyti Lo-fi stiliaus raminančią muziką.
 • Nepamirškite užkandžių. Ypač jei ruošiatės mėgautis karšta vonia, nes eigoje karštis gali kiek išvarginti ir pramušti alkį. Be to, jei yra galimybė, užsisakykite maistą į namus. Tokiu būdu 100% pasimėgausite laisva diena bei neapsikrausite maisto ruošimu, po kurio lieka krūva nešvarių indų. 

Viskas paruošta? Tada keliaujame prie veiklų. 

SPA veiklos namuose

Susiplanuokite, ką veiksite, jog vaikams neatsibostų ir laikas praeitų smagiai. Čia jūsų idėjoms ribų nėra, tačiau, jei sunku sugalvoti, žemiau pateikiame dienos planą, įtraukiantį tiek jus, tiek vaikus:

 • SPA yra ne SPA, jei į ją neįtraukiate maudynių vonioje. Pats žodis paraidžiui reiškia sanitas per aquae – iš lotynų kalbos verčiasi “sveikata per vandenį”. Įprastą kasdienį prausimąsi pakeisite, jei į prileistą vandenį įmesite putojantį vonios burbulą. Putos pradžiugina vaikus. 
 • Visiems labai patinka veido kaukės! Po karštos vonios odai reikia susigrąžinti drėgmę. Veido kaukė ne tik atitinkamai sudrėkins odą, bet ir būti jas užsidėjusias labai smagu. Vaikams paieškokite kokį nors gyvūną imituojančių kaukių
 • Pamasažuokite vieni kitų pėdas ir rankas. Šiose kūno dalyse subėga kraujas, todėl sveika prajudinti jas. Taip pat yra daug nervinių taškų, kuriuos stimuliuojant jaučiamas tarsi viso kūno masažas. Lengva prieiti ir tuo pačiu pasitepsite kremu, apsaugančiu nuo išsausėjimo
 • Arbatos valandėlė. Puiki proga užmegzti emocinį ryšį su savo vaikais ir vyru. Taip pat pasipildysite šilumėle iš vidaus. Galite pasiruošti paprastą stalo žaidimą arba išbandyti spalvų terapiją, spalvindami įvairias formas bei ornamentus. 
 • Po visų procedūrų patogiai įsitaisius yra puikus metas skirti vakarą nuotaikingo filmo žiūrėjimui. Pasiruoškite iš anksto, jog netektų valandų valandas ieškoti, o jau suradus būtų atėjęs laikas miegoti. Rekomenduojame susirasti kažką ne kasdieniško, pavyzdžiui, jūsų vaikystėje ar paauglystėje žiūrėtus filmus. Vaikams bus įdomu sužinoti, kaip jūs augote, o tėvelių sugrįžimas į vaikystę suartins dar labiau. 

Trūkstamų priemonių, leidžiančių komfortabiliai pasimėgauti namų SPA, galite rasti “FormAdore”. Tai gali tapti puiki investicija į naują bendrą šeimos ritualą, kurį bet kada galėsite susiorganizuoti, neribojami nei laiko, nei pinigų. Svarbiausia – rasti laiko vienas kitam!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.