Įdomu

Kaip pasiruošti šeimos kelionei? Mada dideliems ir mažiems keliautojams

2022-02-12 — Goda Leo0

main

Įdomu

Kaip pasiruošti šeimos kelionei? Mada dideliems ir mažiems keliautojams

2022-02-12 — Goda Leo0

Šeimos atostogos vienas iš smagiausių dalykų, tiesa? Tačiau pasiruošimas joms kartais gali būti varginantis ir sukeliantis nemažai streso. Kaip nepamiršti svarbiausių daiktų? Dokumentai, lagaminai, apranga, užkandžiai – ir tai tik dalis to, ko gali prireikti. Be to kelionės metu norisi ne tik patogiai jaustis, bet ir stilingai atrodyti. Dėl to šį kartą daugiau dėmesio skirsite tam, ką reikėtų įsidėti į lagaminus, kad kelionės metu išliktumėte madingi.

Kokius rūbus pasiimti keliaujant į slidinėjimo kurortą?

 

Keliaujantiems į slidinėjimo kurortus arba kitas snieguotas vietas, reikia pasiimti šiuos svarbiausius dalykus: šiltą kombinezoną, sniego batus, pirštines, kepurę ir vilnonių kojinių. Kadangi šiais metais vyrauja slidinėjimo rūbų, ypač kombinezonų, mada, kelionės į snieguotus kalnus metu tikrai nesunkiai suderinsite patogumo ir stiliaus klausimus. Į lagaminus įsidėkite po vieną ar kelis ryškių spalvų dygsniuotus kombinezonus kiekvienam šeimos nariui. Taip pat pasirūpinkite galvos apsauga nuo šalčio pasiimdami balaklavą. Tokius aprangos derinius buvo galima išvysti net ant podiumų, todėl tikrai atrodysite madingai, o kartu būsite apsaugoti nuo šalčio. Nepamirškite kokybiškų sniego batų. Tokius visai šeimai siūlo prekės ženklas The North Face. Tiesa, jų asortimente galima rasti šiltų kepurių, pirštinių, turistinių kuprinių ir kitokių prekių, galinčių praversti kelionėse.

Kokia apranga reikalinga ruošiantis atostogauti paplūdimyje?

Gali pasirodyti, kad keliaujant į paplūdimio kurortą, lagaminus susikrauti gerokai paprasčiau. Galbūt ploni paplūdimio rūbai užima mažiau vietos lagaminuose nei slidinėjimo kombinezonai, tačiau čia taip pat reikia nemažai skirtingų aprangos variacijų. Visų pirma visi šeimos nariai turi pasiimti maudymosi aprangas. Šeimos vyrams ir berniukams reikalingos glaudės arba maudymosi šortai. Šiais metais madingos sodrios spalvos ir įmantrūs raštai, todėl parinkdami kažką ryškaus tikrai būsite madingi. Moterims ir mergaitėms reikėtų pasiimti po vientisą ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. Kostiumėliai turėtų būti ryškūs, puošti dailiais raštais. Beje, šiais metais vertinamas patogumas, todėl mados topuose yra sportiniai maudymosi kostiumėliai. Taip pat itin svarbu, kad kiekvienas šeimos narys nepamirštų kepurių. Vyrų madoje vyrauja prigludusios skrybėlės, o moterų – didelės šiaudinės skrybėlaitės. Kalbant apie drabužius, moterys ir mergaitės turėtų pasiimti laisvai krentančių oversize suknelių, sijono tipo šortų ir kelnių bei patogių ryškiaspalvių palaidinių. Vyrams tiks viskas, kas ryšku: šortai, marškinėliai, plonų audinių laisvalaikio marškiniai. Drąsesni gali pasipuošti vyrams skirtais sijonais. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir šlepečių. Kuo įmantresnes ir įdomesnes išsirinksite, tuo madingesni būsite.

Kokia apranga praverstų pažintinės kelionės metu?

Kai leidžiatės į pažintinę šeimos kelionę, labiausiai akcentuokite patogumą. Tokiai kelionei geriausia rinktis sportinius drabužius ir sportinius batus. Juk pažintinių kelionių metu, reikia nueiti ne vieną kilometrą. O kad batai nenutrintų ir pėdos jaustųsi komfortiškai, būtinai pasirūpinkite pakankamu kiekiu kojinių. Puikiausias pasirinkimas yra sportinės puskojinės arba ilgos kojinės, nes jos apsaugo koją nuo trinties su batais. Jei pastebėjote, kad spintoje nepakanka kokybiškų kojinių, jų įsigyti galite čia: https://eavalyne.lt/c/aksesuarai/tekstile/kojines.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.