main

Kiti miestaiLankytinos vietosLietuvojeRenginiai

Iš Amerikos atplukdyta mokykla Kurnėnuose kviečia į edukacijas

2022-05-26 — Goda Leo0

Šalia Alytaus yra tokia ypatinga vieta – Kurnėnų mokykla. Ji ypatinga tuo, kad tai visiškai amerikoniška mokykla –  t.y. visos medžiagos jai pastatyti ir įrengti tarpukariu buvo atplukdytos iš Amerikos.  Beveik visas mokyklos statybos išlaidas finansavo po studijų JAV apsigyvenęs kurnėniškis Laurynas Radziukynas. Jis vaikystėje avėdamas klumpes keliolika kilometrų iš Kurnėnų ėjo į mokyklą Miroslave. Amerikoje prasigyvenęs ir tapęs gerbiamu žmogumi neišpuiko ir neužmiršo savo krašto. Kad tėviškės vaikams nereiktų kaip kažkada jam į mokyklą kasdien eiti daug kilometrų ir iki kraujo klumpėse nutrinti kojas, skyrė 160 tūkst. litų mokyklos statybai Kurnėnuose.
Jau šį penktadienį, gegužės 27 d., 11 val. Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykloje startuoja atvirų durų dienos. Visą vasarą lankytojų lauks pažintinė ekskursija, įvairios edukacijos, užsiėmimai, muzikos vakarai!
Kurnėnų mokykloje visą vasarą antradieniais–šeštadieniais 11, 13, 15, 17 val. vyks ekskursijos ir dailyraščio rašymo edukacija, kiekvieną penktadienį – muzikiniai, literatūriniai vakarai.
Bus galima iš anksto užsakyti smilkalų iš natūralių medžiagų, spalvotos smėlio mandalos, keramikos, žaislų iš servetėlių. Veiks lauko žaidimų kiemelis.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.