IšbandomeŽaidimai

GRAŽIOS (!) Laikinos tatuiruotės vaikams

2016-06-29 — Goda Leo0

main

IšbandomeŽaidimai

GRAŽIOS (!) Laikinos tatuiruotės vaikams

2016-06-29 — Goda Leo0

Aš esu tattoo žmogus – man jos patinka tiek tikros, tiek ir laikinos. Todėl labai džiaugiuosi vis gausėjančiu pastarųjų pasirinkimu Lietuvoje. Dar prieš porą metų buvo galima gauti tik baisių kalėjimo stilių primenančių motyvų, o dabar – fluoriscentinių, auksinių, meniškų, šmaikščių… Jeigu nebūtų jų tiek, mielai atidaryčiau laikinų tattoo e-shopą (o gal vis dėl to mintis?).

DJECO

dj09576_snouts DJ9574_The_Cherry_Season_Tattoos_1024x1024

 

Sakyčiau, pirmosios „normalios“ laikinos tattoo – labai gerai laikosi. Taip gerai, kad net po poros savaičių sunkiai kempine nušveisite. Piratų gimtadieniui pirkome piratiško stiliaus, kai romantiška nuotaika – puošiasi merginos drugeliais, bet geriausias komplektas, kur reikia susikurti savo apyrankę. Jame atskirai reikia priklijuoti grandinėlę ir ant jos „sukabinti“ papuošaliukus.

dj09572b_1024x1024

Dabar galima rasti ir daugiau įvairių temų rinkinių – su monstriukais, pabaisiukais, mergaitiškomis smulkmenomis, vyšniomis. Įdomu, kad sunku rasti vieną vietą, kur jos būtų visos 🙂

NIEKO RIMTO

t2-laikinos-tatuiruotes-su-vilijos-kvieskaites-piesiniais
t11-laikinos-tatuiruotes-su-tanios-rex-piesiniais

Čia išvis kosmosas ir dalies jų tatuiruočių norėčiau tikrų sau. Žinoma, jų rasti ne taip paprasta (pvz. Panoramos Pegase jau prašiau kokius aštuoniolika kartų, bet jie kraipo galvas). Pradėję vos su keletu, dabar jau turi 25 skirtingus rinkinius, kuriems piešinius kūrė įvairūs dailininkai. Nesikankinkite ir geriau užsisakyti internetu http://www.niekorimto.lt/laikinos-tatuiruotes_185

t5-laikinos-tatuiruots-su-siguts-ach-piesiniais

SNAILS

snails tatuiruotė neon

Pagrindinis šio ženklo produktas – vaikiški nuplaunami nagų lakai. Daugelis mergaičių nori lakuotis nagus, bet protu nesuvokiu, kodėl kai kurios tai leidžia daryti su acetoniniais ir tikrais nagų lakais. Ar jūs suprantate, kokie trapūs ir pažeidžiami vaikų nagučiai?

Snails-Tattoos-Mockup-600x600

„Snails“ siūlo dviejų rūšių tatuiruočių komplektus: spindinčias metalizuotas arba neonines, labai ryškių spalvų. Komplektą sudaro du tatuiruočių lapeliai, išvis 25 tattoo su abstrakčiais raštais, juostelėmis.

DUCKY STREET

8bit3_large square_large

Dar vieną „grobį“ užtikau parduotuvėje „Kick the moon“, kuri yra stilingų (ir neslėpkite, bais brangių) drabužių vaikams meka. Čia galima įsigyti rinkinius arba pavienes „Ducky street“ tatuiruotes su tikrai originaliais ir smagiais paveikslėliais.

feathers_large

Primenu, kaip klijuoti laikiną tatuiruotę:

  • Iškirpkite norimą motyvą ir nuimkite viršutinę plėvelę;
  • Pridėkite tatuiruotę paveikslėliu ant odos;
  • Gerai pašlapinkite medžiagos skiautelę (rankšluostėlį ar šluostę) ir priglauskite prie tatuiruotės – ji turi gerai sudrėgti;
  • Palaikykite apie 30 sekundžių arba tol, kol tatuiruotė pati nuslysta;
  • Tadam! Palaukite kol pradžius ir džiaukitės laikina tattoo!

Žinote daugiau gražių vaikiškų laikinų tatuiruočių? Pasidalinkite!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.