KelionėsLankytinos vietosUžsienyje

Barselona su vaikais: tobulas muziejus

2015-10-19 — Goda Leo0

main

KelionėsLankytinos vietosUžsienyje

Barselona su vaikais: tobulas muziejus

2015-10-19 — Goda Leo0

Taip jau nutiko, kad Barselonoje su vaikais turėjome praleisti dieną. Kadangi šiame mieste jau esame buvę ir neprisiminiau nieko, kas ten būtų įdomu vaikams, tegu pasiknaisioti giliau ir… eureka!

Esu Smiltę kokių keturių metų nutįsusi į Luvrą. Taip taip… nedarykite tokių klaidų, nes vaikams tikrai nusispjaut tie jūsų menai. Taip, kad Gaudi kūrybą parodėm iš tolo, Sagrada Familia jai neapsakomai patiko ir piešė net kelis mėnesius į priekį, bet Barselonos akcentu tapo – “Cosmo Caixa” muziejus. Negirdėtas? Taip, man irgi taip buvo 🙂

 

Miesto pakraštyje yra mokslo, inovacijų, gamtos ir visa ko šventovė, kuri finansuojama kažkokių tai programų ir atvira visiems. Ypač, vaikams. Įėjimas į šį gėrį vos keli eurai, o veikti yra ką visą dieną. Tai turbūt visi lankyti gamtos-mokslo-išradimų-įdomybių-užsiėmimų muziejai kartu sudėjus.

Pasinaudoję viešuoju transportu, kuris Barselonoje yra YPAČ draugiškas šeimoms su vežimėliais, atsirandama miesto šiaurėje. Ten atrandame reikiamą mažulytę gatvelę super jaukiame (ir net neabejoju, milijonus kainuojančiame) rajonėlyje ir einame link muziejaus. Pats įėjimas – tai tiltas tarp milžiniškų stiklinių paviljonų.

Cosmo caixa muziejus

 

Įsigiję bilietus leidžiamės sraigtiniu keliu kokius keturis aukštus žemyn. Visą laiką matome viduryje esantį medį. Tik nusileidus sužinome, kad tai vienas seniausių medžių. O paspaudus mygtuką – net galime pamatyti, kaip jis meta savo sėklas.

Cosmo caixa muziejus

Toliau pietų ašigalio stoties muliažas ir šalia netikri pingvinai. Visas muziejus – lyg atradimas. Vandenynai, srovės, net jų sūrumas.

Ledo siena

Cosmo caixa muziejus

Fuko švytuoklė

Elektros iškrovos, oro balionai, išcentrinė jėga, gamtos stebuklai ir… unikalios 1000 kv.metrų Amazonės džiunglės, kurioje tvyro karštis, lija tropinis lietus ir karksi keisti paukščiai.

Amazonės džiunglės

Kaip ir priklauso – visur patogus privažiavimas invalidams ir šeimoms su vežimėliais, suoliukai, kavinaitės, tualetai. Vienas įspūdingiausių muziejų Europoje, kurį esant galimybei būtina pamatyti. Tik tam skirkite didžiają dienos dalį! Ir neužmirškite užsukti į didžiulę suvenyrų parduotuvę, kurioje įsigytas namelis su saulės baterijomis iki šiol mergaičių miego atributas.

Cosmo Caixa veikia nuo antradienio iki sekmadienio 10-20 val.

Suaugusiems įėjimo kaina – 4 Eur, vaikams iki 16 metų – nemokamai.

Tinklalapio linkas:
https://cosmocaixa.es/es/ 

Na, o dienai praskaidrinti – užsukite į labai jaukią vaikų kavinę “Pudding”
https://www.facebook.com/PuddingBarcelona/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Barcelona Pudding

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.