Žaidimai

„Bandos jausmas“: juokingiausias stalo žaidimas šeimai

2023-11-30 — Goda Leo0

main

Žaidimai

„Bandos jausmas“: juokingiausias stalo žaidimas šeimai

2023-11-30 — Goda Leo0

Mūūūūū, mūūūū, mūūūū, skamba prie mūsų stalo savaitgalio popietę išsitraukus stalo žaidimus. Nors žaidžiame jau kelintą kartą, bet negaliu – tai vis dar juokingiausias stalo žaidimas visai šeimai ir kompanijai.

„Bandos jausmas“

  • Žaidėjų amžius +10
  • Žaidėjų skaičius 4+
  • Žaidimo trukmė 30 min

 

Kad ir ką darytum, neišsišok – skelbia užrašas ant dėžutės. „Būk su banda“ (lietuviškos versijos leidėjai „Terra Publica“) sužavi nuo pirmo prisilietimo. Nors ir labai stengiausi, niekaip nepavyko nufotografuoti juodų karvės dėmių ant dėžutės – jos yra švelnios! O tada atidarius pamatai tą minkštą rožinę karvę ir visai susilydai

Daugybėje stalo žaidimų reikia mąstyti individualiai, kitaip, išsiskirti ir būti originaliam. Tik ne šiame žaidime, kuris puikiai tinka tiek žaidimams su vaikais, tiek ir draugų vakarėliui. „Būk su banda“ privalai pasistengti mąstyti, kaip banda – atspėti, ką galvoja kiti, koks atsakymas būtų populiariausias visoje kompanijoje.

Taisyklės itin paprastos – fermos šeimininkas (t.y. žaidimo vedėjas) verčia kortelę su klausimu, garsiai perskaito jį ir visi (net ir pats šeimininkas) ant lapelio užrašo savo atsakymą.

  • Įvardink žinomą vaikinų grupę
  • Kuri automobilio markė blogiausia
  • Įvardink mešką iš animacinio filmuko
  • Kuris virtuvės įrankis geriausias
  • ir taip toliau…

Ilgai galvoji atsakymą? Kiti žaidėjai gali tiesiogine ta žodžio prasme mūkti, kol tu parašysi. Vaikai šia galimybe labai mielai naudojosi

Užrašius atsakymus, pats laikas sužinoti, kas iš tiesų priklauso bandai. Taškus gauna tik tie, kurių atsakymai… kartojasi! Jei tavo atsakymas toks, kaip daugelio – valio, gauni karvės žetoną ir tavo banda padidėjo. Laimi tas, kuris surenka bandą iš 8 karvių žetonų.

Jei parašei tokį atsakymą, kuris yra vienintelis ir unikalus – ups, už bausmę gauni rausvą karvę ir negalėsi gauti taškų, kol ta karvė neatiteks kitam, originalų ir vienintelį atsakymą sugalvojusiam žaidėjui. Jei nėra atsakymų daugumos – visi skirtingi arba variantai surenka po vienodai balsų, nekas negauna nei karvės žetono, nei rausvosios karvės.

100 dvipusių klausimų kortelių šį žaidimą leis žaisti vėl ir vėl. O jei jau nusibodo – sugalvokite savo klausimus ir toliau ganykite rožinę karvutę.

Vienintelis žaidimo minusas – keturiese jis, mano nuomone, žaidžiasi prasčiausiai, todėl geriausiai jį žaisti su kuo didesne kompanija!

Stalo žaidimą „Bandos jausmas“ rasite knygynuose, stalo žaidimų parduotuvėse ir https://www.terrapublica.lt/parduotuve/zaidimai/bandos-jausmas/

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.