main

RenginiaiVilnius

Antradienį – knygos „Pasaiba ir sapnų knyga“ pristatymas

2022-04-22 — Goda Leo0

Balandžio 26 d. (antradienį) 18 val. susitikime Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kurioje bus daug judesio, juoko ir MIEGO!
Vaikų mėgstamos knygų serijos „Pasaiba“ penktos dalies „Pasaiba ir sapnų knyga“ pristatyme Pasaiba pagaliau pakvies dalyvius apsilankyti vietoje, iš kurios jis atvyko pas Sofiją – slaptame pasaibų kaimelyje. Jame dalyviai susipažins su keturiomis Pasaibos močiutėmis, išbandys įvairiausias miego pozas, dalyvaus knarkimo varžybose, ieškos pasimetusios sapnų knygos, šoks miego šokį ir išsiaiškins slapčiausią pasaibų kaimelio paslaptį. Šioje kelionėje nepritruks nuotykių ir tuo labiau pasaibų!
Knygos autorė Danguolė Kandrotienė yra grožinių knygų ar enciklopedijų vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, sukūrusi ne vieną edukaciją moksleiviams. 2014 metais autorės knyga „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.
Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Jau du dešimtmečius ji yra įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių dailininkė, iliustratorė, tekstų bei fotografijų autorė ir meninė redaktorė. Dailininkė iliustravo ir D. Kandrotienės knygą „Spintos istorijos“.
Registracija į renginį: https://forms.gle/m5AM2HTUn5NT86SL8
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.
Renginys vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Renginių erdvėje, 3 aukšte.
Dėl daugiau informacijos kreipkitės: +37064633844 ir https://www.facebook.com/events/1015409332679554

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.