Lankytinos vietosUžsienyje

5 vietos, ką aplankyti Maljorkoje

2022-05-01 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosUžsienyje

5 vietos, ką aplankyti Maljorkoje

2022-05-01 — Goda Leo0

Maljorka yra viena iš nuostabiausių vietų Ispanijoje, kurioje gausu puikių lankytinų vietų ir turistinių perlų. Ši graži Ispanijos sala priklauso Balearų saloms. Tačiau tai taip pat didžiausia ir judriausia sala iš šio salyno. Ši nuostabi sala yra 3 650 kvadratinių km plote ir joje gyvena apie 900 000 žmonių.

Jos aukščiausias taškas yra 1,445 m, todėl čia yra daug puikių apžvalgos taškų su nuostabia panorama. Saloje taip pat yra daug istorinių pastatų ir senovinių vietovių, kurių amžius siekia daugiau nei šimtą metų. Įvairūs kelionių pasiūlymai tiesiog žūtbūt kviečia aplankyti šią šalį. O dabar pažiūrėkime į keletą geriausių Maljorkos turistų lankomų vietų, kurias verta pamatyti. 

 

1. Port de Pollenca

Port de Pollenca yra viena iš puikių vietų ir lankytinų vietų Maljorkoje. Šis nuostabus mažas miestelis turi nuostabų ilgą balto smėlio paplūdimį ir didelį uostą. Tačiau jis yra šiaurės rytų salos pusėje. 

Taip pat yra daug užsiėmimų, kuriuos galite išbandyti ir užsisakyti, pavyzdžiui, galite leistis į ekskursijas laivu, leistis į žygius pėsčiomis, išbandyti vandens sportą ir aplankyti nuostabias lankytinas vietas. 

2. Mirador Es Colomer

Mirador Es Colomer yra apžvalgos aikštelė šiaurės rytų Maljorkos pakrantėje. Šis apžvalgos taškas yra apie 300 metrų virš jūros lygio. Iš šios apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabus vaizdas į Viduržemio jūrą ir pakrantę. „Mirador Es Colomer“ yra dar viena geriausių Maljorkos lankytinų vietų, kurią turite pamatyti.

3. Can Picafort

Can Picafort yra viena iš geriausių lankytinų vietų Maljorkoje. Ypatingai patogu keliauti šeimoms su mažamečiais vaikais, nes čia yra gražus ilgas balto smėlio paplūdimys su sekliu, turkio spalvos vandeniu.

Ši kurortinė zona yra labai graži vieta, kurios promenadoje yra daug barų, parduotuvių ir restoranų. Tačiau vidinės miestelio dalys yra ramesnės. Kadangi mieste yra ilga promenada, nuostabu vaikščioti paplūdimiu ir grožėtis jūra. 

4. Cap de Formentor

Cap de Formentor yra dar vienas apžvalgos taškas Maljorkoje ir taip pat yra šiauriausias salos taškas. Šio pusiasalio aukščiausias taškas yra maždaug 384 metrai, taip pat pusiasalyje yra švyturys. Iš šio taško atsiveria nuostabus vaizdas į Viduržemio jūrą, pakrantę ir salą.

5. Playa Romantica

Cala Romantica yra dar viena nuostabi Maljorkos kurortinė zona, kurioje taip pat yra vienas nuostabiausių paplūdimių įlankoje. Cala Romantica yra rytinėje salos pusėje, pakrantėje. Šioje gražioje kurortinėje vietovėje yra balto smėlio paplūdimys ir turkio spalvos vanduo.

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.