Uncategorized

Žurnalo vaikams ,,Bitutė” gegužės-birželio numeris kviečia augti ir mokytis draugystėje!

2019-05-09 — Goda Leo0

main

Uncategorized

Žurnalo vaikams ,,Bitutė” gegužės-birželio numeris kviečia augti ir mokytis draugystėje!

2019-05-09 — Goda Leo0

Gegužės-birželio ,,Bitutės” numeris – apie šv. Velykų džiaugmą, artėjančias vasaros atostogas ir, žinoma, draugystę. Žurnalo personažai skelbia jau ir viršelyje atsiradusį žaismingą, matematišką žurnalo šūkį ,,Du>vienas”, kviečiantį atrasti, žaisti, mokytis drauge su kitais. Taip pat Bitutė neužmiršo, kad gegužę mūsų laukia dar viena labai graži šventė – Motinos diena, o birželį – Tėvo diena. Boružė Septyntaškė siūlo pradžiuginti mamytę ir tėvelį skaniu desertu!

Bendraamžio skiltyje šį kartą ne vienas ar du, o visas būrys vaikų iš Prahos lituanistinės mokyklėlės ,,Debesynas”. Juos Bitutė aplankė per Velykėlių šventę, drauge dažė ir rideno kiaušinius, dalyvavo velykinėje viktorinoje. Keletą klausimų prisiminė, todėl į juos atsakyti gali ir mažieji žurnalo skaitytojai. Bitutė aplankė ne tik bendraamžius, bet ir rašytoją Vytautą V. Landsbergį, kuris dalijasi apie savo kūrybą, vaikystę, pasakas.

 

Pavarčius trečiąjį šių metų numerį akivaizdu, kad ir Bitutės personažai jau labai laukia vasaros atostogų ir šiltų orų. Štai Vabalas Elniaragis savo metraščiuose tyrinėja povandenines gelmes. Kaukvabalis mokslinčius taip pat aiškinasi, kiek pasaulyje yra vandenynų, rašo apie ežerus, užes ir jūras. Selemonas Paltanavičius vaikams pasakoja, kad vasara – smagiausias metas ne tik vaikams, bet ir bitėms. Skruzdėlytė Greitutė pasakoja apie tai, koks įvairus, netikėtas gali būti pasaulis knygelėse.

Vasarą dienos visiškai pasikeičia, kiekviena jų gali tapti maža švente. Dažnai pamirštame, ką reiškia anksti keltis, skubėti į mokyklą, gyventi kasdiene rutina. Bitutė kviečia vasaros dienomis vaikams dienoje rasti laiko nurimti ir pasikalbėti su geriausiu draugu – Dievuliu. Šį kartą žurnaliuke siūloma įsirengti savo maldos kampelį, kuriame būtų jauku melstis, susikaupti, pasikalbėti su Dievu. O kaip kampelis be altorėlio ar kryželio? Bitutė siūlo pasidaryti altorėlį patiems – išsikirpti, nuspalvinti, suklijuoti. santykį su Dievu gilintis kviečia Bitutės parengtas Biblijos eilutės komentaras vaikams, įdomūs kun. Antano Saulaičio atsakymai bei linksmos, kūrybingos užduotėlės.

Žurnalo kūrėjams vabalams visiškai suprantama, kad tik skaityti vaikams gali nusibosti, todėl Bitutė parengė daug viktorinų, žaidimų, užduotėlių, o laisvalaikiu kviečia pasigaminti dažus ir plastiliną patiems!

Skaityk ir grožėkis pasauliu!

Žurnalą įsigyti galima prekybos centruose, parapijose bei katalikų pasaulio leidinių knygyne.

Daugiau informacijos: www.bitute.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.