Uncategorized

RObotų miestas PC „Ozas”

2019-02-19 — Goda Leo3

main

Uncategorized

RObotų miestas PC „Ozas”

2019-02-19 — Goda Leo3

Iki kovo 17-os dienos prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas” veikia Robotų miestas, kuriame   72 naujausi robotai iš JAV, Japonijos, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos, taip pat Tesla šou, 8 virtualios ir papildytos realybės zonos, robotų teatras, taip pat daiktų mintimis valdymo prietaisas ir kitokios ateities technologijos.

Naujausi robotai iš viso pasaulio

 

Iš Londone, Pekine, Las Vegase ir Berlyne vykusių parodų atvyko prancūziškas robotas Ritis, realistiškai atrodantis robotas-voras iš Gineso rekordų knygos ir robotas-šokėjas iš paskutiniosios išmaniųjų robotų kartos.

Eksperimentai ir šou

Užimk vietas pirmoje eilėje ir stebėk robotų-aktorių pasirodymus robotų teatre, šok su robotais, mėgaukis žaibų muzika ir dalyvauk eksperimentuose.

Robotai-padėjėjai

Susipažink su robotais, kurie pasiruošę atlikti už tave visus namų ūkio darbus: iki spindesio išvalys veidrodžius ir langus, pasakys skanaus pyrago receptą, pažais su vaikais ir net paruoš rytinę kavą. Robotas Džibo tuo tarpu dar ir nufotografuos visas šitas akimirkas – tu tikrai šypsosiesi!

Panaikiname ribas tarp realybės ir virtualaus pasaulio

Hologramos skrajoja ore – nereikia jokių specialių akinių, kad galėtum jas pamatyti. Valdyk aplink save skrajojančias hologramas: valdyk jas rankos mostelėjimu.

Interaktyvi kosminė erdvė

Keliauk po galaktiką ir tapk kosmonautu pasinaudodamas naujausiomis technologijomis. Pavirsk žvaigžde ir sukurk Didįjį sprogimą, pakilk į kosmosą liftu per visus atmosferos sluoksnius. Sužinok, kokį tavo balsą išgirs ateiviai ir koks palydovas šiuo metu praskrenda pro tavo miestą.

Daugiau info: http://cityofrobots.io/ltu

Komentarų 3

 • Kamilė

  2019-02-21 17:12

  Labai noriu tan nueiti

  Atsakyti

 • Jurgita

  2019-02-26 15:46

  Labai NErekomenduoju. Tai toli gražu nėra tai,ko tikisi vaikai ir jų tėvai. Elementari pinigų melžykla,kur nenormalios bilietų kainos tik viso to pradžia. Robotas -šuo visada ne nuotaikoj kažką rodyti,robotas,kuris turėtų padaryti kavos,ją tiesiog padeda iš vietos,kur padarytą kavą padeda padėjėja,į kitą vietą. Na ir t.t. Vienintelis smagus reikalas-kosmosas. Tačiau ar verta mokėti tokius pinigus – NE.

  Atsakyti

 • Jolanta

  2019-03-03 07:10

  Nedavė čekio už bilietus. Nepaisant to, kad bilietai brangūs,- įėjus daug mokamų paslaugų, kurias perkant taip pat vengia duoti čekį. Tik įėjus kyla klausimas, o kur robotai- nei nuorodų, nei kokio planelio. Kažkoks nevykęs objektų pateikimas. Gal valandą, ar ilgiau laukėme prie veido piešimo, kuris maniau bus nemokamas, bet ne, mažiausias piešinys 6 eurai, jokių čekių. Atspausdino vieną čekį ir suglamžė, kai paprašiau čekio, tada atspausdino kitu kasos aparatu. Pačiame mieste nei vandens, nei jokio gėrimų aparato. Kad patekti į “Misiją Marsas” reikėjo laukti eilėje 2,5 valandos. Kažkas baisaus, kojos pavargo, nelabai kur atsisėsti. Kad nueiti į wc reikia išeiti iš parodos. Prasta ventiliacija, įėjus nėra kur palikti rūbų. Robotas šuniukas visą laiką krovėsi, o kitas nieko nemokėjo. Robotai vorai tik kojas judino, net paeiti neleido. Bloga garso kokybė, per robotų teatrą klaikus mikrofono garsas, geriau jau būtų apsiėję ne mikrofono. Labai pavargome ir išleidome daug pinigų. Tai buvo ne pramoga, o kankynė.

  Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.